У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6907 Ніжин — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ніжин - Київ номер 6907 відправляється зі станції Ніжин о 05.12 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 08.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6907 Ніжин - Київ пролягає по таким станціям як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Трубіж, Бобрик, Парникова, Княжичі, Депо Дарниця, Видубичі, Київ-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 05.12
Григоро-Іванівка 05.18 1 хв  05.19 6 хв 
Володькова Дівиця 05.23 1 хв  05.24 11 хв 
Дослідна 05.30 1 хв  05.31 18 хв 
Носівка 05.38 1 хв  05.39 26 хв 
Космічна 05.42 1 хв  05.43 30 хв 
Кобижчі 05.47 1 хв  05.48 35 хв 
Попудренко 05.52 1 хв  05.53 40 хв 
Бобровиця 05.58 1 хв  05.59 46 хв 
Макарівка 06.03 1 хв  06.04 51 хв 
Марківці 06.08 1 хв  06.09 56 хв 
Ярославка 06.12 1 хв  06.13 1 г 
Трубіж 06.16 1 хв  06.17 1 г  4 хв 
Заворичі 06.22 1 хв  06.23 1 г  10 хв 
Семиполки 06.27 1 хв  06.28 1 г  15 хв 
Бобрик 06.31 1 хв  06.32 1 г  19 хв 
Жердове 06.34 1 хв  06.35 1 г  22 хв 
Димерка 06.39 1 хв  06.40 1 г  27 хв 
Парникова 06.43 1 хв  06.44 1 г  31 хв 
Квітневий 06.48 1 хв  06.49 1 г  36 хв 
Бровари 06.54 1 хв  06.55 1 г  42 хв 
Княжичі 06.59 1 хв  07.00 1 г  47 хв 
Ялинка 07.01 1 хв  07.01 1 г  49 хв 
ДВРЗ 07.10 1 хв  07.11 1 г  58 хв 
Депо Дарниця 07.14 1 хв  07.15 2 г  2 хв 
Дарниця 07.20 3 хв  07.23 2 г  8 хв 
Лівий Берег 07.27 1 хв  07.28 2 г  15 хв 
Видубичі 07.32 2 хв  07.34 2 г  20 хв 
Київ-Деміївський 07.36 2 хв  07.38 2 г  24 хв 
Протасів Яр 07.43 1 хв  07.44 2 г  31 хв 
Київ-Пас. 07.48 3 хв  07.51 2 г  36 хв 
Караваєві Дачі 07.57 1 хв  07.58 2 г  45 хв 
Київ-Волинський 08.02 2 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6907 Ніжин — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031