У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6907 Ніжин — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6907 сполученням Ніжин - Київ-Волинський відправляється зі станції Ніжин о 04.17 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 07.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Трубіж, Бобрик, Парникова, Княжичі, Депо Дарниця, Видубичі, Київ-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 04.17
Григоро-Іванівка 04.23 1 хв  04.24 6 хв 
Володькова Дівиця 04.29 1 хв  04.30 12 хв 
Дослідна 04.35 1 хв  04.36 18 хв 
Носівка 04.43 1 хв  04.44 26 хв 
Космічна 04.47 1 хв  04.48 30 хв 
Кобижчі 04.53 1 хв  04.54 36 хв 
Попудренко 04.58 1 хв  04.59 41 хв 
Бобровиця 05.06 1 хв  05.07 49 хв 
Макарівка 05.11 1 хв  05.12 54 хв 
Марківці 05.17 1 хв  05.17 1 г 
Ярославка 05.20 1 хв  05.21 1 г  3 хв 
Трубіж 05.24 1 хв  05.25 1 г  7 хв 
Заворичі 05.28 12 хв  05.40 1 г  11 хв 
Семиполки 05.44 1 хв  05.45 1 г  27 хв 
Бобрик 05.48 1 хв  05.49 1 г  31 хв 
Жердове 05.51 1 хв  05.52 1 г  34 хв 
Димерка 05.56 1 хв  05.57 1 г  39 хв 
Парникова 06.00 1 хв  06.01 1 г  43 хв 
Квітневий 06.05 1 хв  06.06 1 г  48 хв 
Бровари 06.11 1 хв  06.12 1 г  54 хв 
Княжичі 06.16 1 хв  06.17 1 г  59 хв 
Ялинка 06.18 1 хв  06.19 2 г  1 хв 
ДВРЗ 06.24 2 хв  06.26 2 г  7 хв 
Депо Дарниця 06.27 1 хв  06.28 2 г  10 хв 
Дарниця 06.33 3 хв  06.36 2 г  16 хв 
Лівий Берег 06.40 1 хв  06.41 2 г  23 хв 
Видубичі 06.46 2 хв  06.48 2 г  29 хв 
Київ-Деміївський 06.51 1 хв  06.52 2 г  34 хв 
Протасів Яр 06.56 1 хв  06.57 2 г  39 хв 
Київ-Пас. 07.01 3 хв  07.04 2 г  44 хв 
Караваєві Дачі 07.10 1 хв  07.11 2 г  53 хв 
Київ-Волинський 07.15 2 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6907 Ніжин — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031