У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6908 Новоолексіївка — Мелітополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Новоолексіївка - Мелітополь номер 6908 відправляється зі станції Новоолексіївка о 15.15 і прибуває на станцію Мелітополь о 16.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6908 Новоолексіївка - Мелітополь пролягає по таким станціям як 1305 Км, Партизани, Юрицине, Сокологірне, 1267 Км, Якимівка, 1240 Км, Тащенак.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 15.15
1305 Км 15.22 1 хв  15.23 7 хв 
Партизани 15.31 1 хв  15.32 16 хв 
Юрицине 15.44 1 хв  15.45 29 хв 
Сокологірне 15.55 1 хв  15.56 40 хв 
1267 Км 16.03 1 хв  16.04 48 хв 
Якимівка 16.26 1 хв  16.27 1 г  11 хв 
1240 Км 16.33 1 хв  16.34 1 г  18 хв 
Тащенак 16.40 1 хв  16.41 1 г  25 хв 
Мелітополь 16.53 1 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6908 Новоолексіївка — Мелітополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28