У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6908-6910 Новоолексіївка — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6908-6910 сполученням Новоолексіївка - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Новоолексіївка о 15.10 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 20.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сокологірне, Тащенак, Ланкоскладальне, 1180 Км, Бурчацьк, 1146 Км, Плавні-Пас., 1130 Км, 1117 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 15.10
1305 Км 15.17 1 хв  15.18 7 хв 
Партизани 15.26 1 хв  15.27 16 хв 
Юрицине 15.39 1 хв  15.40 29 хв 
Сокологірне 15.50 1 хв  15.51 40 хв 
1267 Км 15.58 1 хв  15.59 48 хв 
Якимівка 16.01 21 хв  16.22 51 хв 
1240 Км 16.28 1 хв  16.29 1 г  18 хв 
Тащенак 16.35 1 хв  16.36 1 г  25 хв 
Мелітополь 16.48 2 хв  16.50 1 г  38 хв 
Депо 16.54 1 хв  16.55 1 г  44 хв 
Обільна 17.03 1 хв  17.04 1 г  53 хв 
Ланкоскладальне 17.18 1 хв  17.19 2 г  8 хв 
Федорівка 17.23 2 хв  17.25 2 г  13 хв 
Братське 17.32 1 хв  17.33 2 г  22 хв 
Плодородна 17.38 1 хв  17.39 2 г  28 хв 
1180 Км 17.46 1 хв  17.47 2 г  36 хв 
Пришиб 17.52 1 хв  17.53 2 г  42 хв 
1170 Км 18.00 1 хв  18.01 2 г  50 хв 
1167 Км 18.05 1 хв  18.06 2 г  55 хв 
Бурчацьк 18.11 1 хв  18.12 3 г  1 хв 
Тавричеськ-Вантажний 18.20 1 хв  18.21 3 г  10 хв 
Таврійськ 18.25 1 хв  18.26 3 г  15 хв 
Попове 18.32 1 хв  18.33 3 г  22 хв 
1146 Км 18.35 1 хв  18.36 3 г  25 хв 
Дачна 18.39 1 хв  18.40 3 г  29 хв 
1141 Км 18.45 1 хв  18.46 3 г  35 хв 
1138 Км 18.49 1 хв  18.50 3 г  39 хв 
Плавні-Пас. 18.55 8 хв  19.03 3 г  45 хв 
Плавні-Вантажні 19.08 1 хв  19.09 3 г  58 хв 
1134 Км 19.11 1 хв  19.12 4 г  1 хв 
1132 Км 19.15 1 хв  19.16 4 г  5 хв 
1130 Км 19.18 1 хв  19.19 4 г  8 хв 
Канкринівка 19.25 1 хв  19.26 4 г  15 хв 
1123 Км 19.29 1 хв  19.30 4 г  19 хв 
Осетрівка 19.34 1 хв  19.35 4 г  24 хв 
1117 Км 19.38 1 хв  19.39 4 г  28 хв 
Кушугум 19.41 1 хв  19.42 4 г  31 хв 
Балабине 19.45 1 хв  19.46 4 г  35 хв 
Запоріжжя-1 19.55 4 хв  19.59 4 г  45 хв 
Запоріжжя-2 20.08 4 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6908-6910 Новоолексіївка — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031