У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6908 Святошин — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Ніжин номер 6908 відправляється зі станції Святошин о 07.43 і прибуває на станцію Ніжин о 10.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6908 Святошин - Ніжин пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Деміївський, Дарниця, Ялинка, Квітневий, Жердове, Заворичі, Марківці, Попудренко, Носівка, Григоро-Іванівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 07.43
Борщагівка 07.48 1 хв  07.49 5 хв 
Київ-Волинський 07.55 3 хв  07.58 12 хв 
Караваєві Дачі 08.02 1 хв  08.03 19 хв 
Київ-Пас. 08.09 3 хв  08.12 26 хв 
Протасів Яр 08.15 2 хв  08.17 32 хв 
Київ-Деміївський 08.21 1 хв  08.22 38 хв 
Видубичі 08.24 2 хв  08.26 41 хв 
Лівий Берег 08.29 1 хв  08.30 46 хв 
Дарниця 08.35 3 хв  08.38 52 хв 
Депо Дарниця 08.43 2 хв  08.45 1 г 
ДВРЗ 08.46 1 хв  08.47 1 г  3 хв 
Ялинка 08.52 1 хв  08.53 1 г  9 хв 
Княжичі 08.56 1 хв  08.57 1 г  13 хв 
Бровари 09.00 1 хв  09.01 1 г  17 хв 
Квітневий 09.04 1 хв  09.05 1 г  21 хв 
Парникова 09.09 1 хв  09.10 1 г  26 хв 
Димерка 09.13 1 хв  09.14 1 г  30 хв 
Жердове 09.18 1 хв  09.19 1 г  35 хв 
Бобрик 09.24 10 хв  09.34 1 г  41 хв 
Семиполки 09.36 1 хв  09.37 1 г  53 хв 
Заворичі 09.43 1 хв  09.44 2 г 
Трубіж 09.48 1 хв  09.49 2 г  5 хв 
Ярославка 09.51 1 хв  09.52 2 г  8 хв 
Марківці 09.55 1 хв  09.56 2 г  12 хв 
Макарівка 09.59 1 хв  10.00 2 г  16 хв 
Бобровиця 10.04 1 хв  10.05 2 г  21 хв 
Попудренко 10.12 1 хв  10.13 2 г  29 хв 
Кобижчі 10.17 1 хв  10.18 2 г  34 хв 
Космічна 10.21 1 хв  10.22 2 г  38 хв 
Носівка 10.27 1 хв  10.28 2 г  44 хв 
Дослідна 10.33 1 хв  10.34 2 г  50 хв 
Володькова Дівиця 10.38 1 хв  10.39 2 г  55 хв 
Григоро-Іванівка 10.45 1 хв  10.46 3 г  2 хв 
Ніжин 10.53 3 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6908 Святошин — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28