У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6908 Сиваш — Мелітополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6908 сполученням Сиваш - Мелітополь відправляється зі станції Сиваш о 14.00 і прибуває на станцію Мелітополь о 16.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чонгар, 1334 Км, 1328 Км, Джимбулук, Салькове, Новоолексіївка, 1305 Км, Партизани, Юрицине, Сокологірне, 1267 Км, Якимівка, 1240 Км, Тащенак.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сиваш 14.00
Чонгар 14.09 2 хв  14.11 9 хв 
1334 Км 14.15 1 хв  14.16 15 хв 
1328 Км 14.24 1 хв  14.25 24 хв 
Джимбулук 14.29 1 хв  14.30 29 хв 
Салькове 14.40 1 хв  14.41 40 хв 
Новоолексіївка 14.50 20 хв  15.10 50 хв 
1305 Км 15.17 1 хв  15.18 1 г  17 хв 
Партизани 15.26 1 хв  15.27 1 г  26 хв 
Юрицине 15.39 1 хв  15.40 1 г  39 хв 
Сокологірне 15.50 1 хв  15.51 1 г  50 хв 
1267 Км 15.58 1 хв  15.59 1 г  58 хв 
Якимівка 16.22 1 хв  16.23 2 г  22 хв 
1240 Км 16.29 1 хв  16.30 2 г  29 хв 
Тащенак 16.37 1 хв  16.38 2 г  37 хв 
Мелітополь 16.50 2 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6908 Сиваш — Мелітополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728