У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6908 Сиваш — Мелітополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6908 сполученням Сиваш - Мелітополь відправляється зі станції Сиваш о 14.00 і прибуває на станцію Мелітополь о 16.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чонгар, 1334 Км, 1328 Км, Джимбулук, Салькове, Новоолексіївка, 1305 Км, Партизани, Юрицине, Сокологірне, 1267 Км, Якимівка, 1240 Км, Тащенак.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сиваш 14.00
Чонгар 14.09 2 хв  14.11 9 хв 
1334 Км 14.15 1 хв  14.16 15 хв 
1328 Км 14.24 1 хв  14.25 24 хв 
Джимбулук 14.29 1 хв  14.30 29 хв 
Салькове 14.40 1 хв  14.41 40 хв 
Новоолексіївка 14.50 20 хв  15.10 50 хв 
1305 Км 15.17 1 хв  15.18 1 г  17 хв 
Партизани 15.26 1 хв  15.27 1 г  26 хв 
Юрицине 15.39 1 хв  15.40 1 г  39 хв 
Сокологірне 15.50 1 хв  15.51 1 г  50 хв 
1267 Км 15.58 1 хв  15.59 1 г  58 хв 
Якимівка 16.21 1 хв  16.22 2 г  21 хв 
1240 Км 16.28 1 хв  16.29 2 г  28 хв 
Тащенак 16.35 1 хв  16.36 2 г  35 хв 
Мелітополь 16.48 2 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6908 Сиваш — Мелітополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930