У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6908-6910 Сиваш — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6908-6910 сполученням Сиваш - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Сиваш о 14.00 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 20.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 44 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Салькове, Юрицине, 1240 Км, Обільна, Плодородна, 1167 Км, Попове, 1138 Км, 1132 Км, Осетрівка, Запоріжжя-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сиваш 14.00
Чонгар 14.09 2 хв  14.11 9 хв 
1334 Км 14.15 1 хв  14.16 15 хв 
Джимбулук 14.29 1 хв  14.30 29 хв 
Салькове 14.40 1 хв  14.41 40 хв 
Новоолексіївка 14.50 20 хв  15.10 50 хв 
1305 Км 15.17 1 хв  15.18 1 г  17 хв 
Партизани 15.26 1 хв  15.27 1 г  26 хв 
Юрицине 15.39 1 хв  15.40 1 г  39 хв 
Сокологірне 15.50 1 хв  15.51 1 г  50 хв 
1267 Км 15.58 1 хв  15.59 1 г  58 хв 
Якимівка 16.21 1 хв  16.22 2 г  21 хв 
1240 Км 16.28 1 хв  16.29 2 г  28 хв 
Тащенак 16.35 1 хв  16.36 2 г  35 хв 
Мелітополь 16.48 2 хв  16.50 2 г  48 хв 
Депо 16.54 1 хв  16.55 2 г  54 хв 
Обільна 17.03 1 хв  17.04 3 г  3 хв 
Ланкоскладальне 17.17 1 хв  17.18 3 г  17 хв 
Федорівка 17.23 2 хв  17.25 3 г  23 хв 
Братське 17.32 1 хв  17.33 3 г  32 хв 
Плодородна 17.38 1 хв  17.39 3 г  38 хв 
1180 Км 17.46 1 хв  17.47 3 г  46 хв 
Пришиб 17.52 1 хв  17.53 3 г  52 хв 
1170 Км 18.00 1 хв  18.01 4 г 
1167 Км 18.05 1 хв  18.06 4 г  5 хв 
Бурчацьк 18.11 1 хв  18.12 4 г  11 хв 
Тавричеськ-Вантажний 18.20 1 хв  18.21 4 г  20 хв 
Таврійськ 18.25 1 хв  18.26 4 г  25 хв 
Попове 18.32 1 хв  18.33 4 г  32 хв 
1146 Км 18.35 1 хв  18.36 4 г  35 хв 
Дачна 18.39 1 хв  18.40 4 г  39 хв 
1141 Км 18.45 1 хв  18.46 4 г  45 хв 
1138 Км 18.49 1 хв  18.50 4 г  49 хв 
Плавні-Пас. 18.55 8 хв  19.03 4 г  55 хв 
Плавні-Вантажні 19.08 1 хв  19.09 5 г  8 хв 
1134 Км 19.11 1 хв  19.12 5 г  11 хв 
1132 Км 19.15 1 хв  19.16 5 г  15 хв 
1130 Км 19.18 1 хв  19.19 5 г  18 хв 
Канкринівка 19.25 1 хв  19.26 5 г  25 хв 
1123 Км 19.29 1 хв  19.30 5 г  29 хв 
Осетрівка 19.33 1 хв  19.34 5 г  33 хв 
1117 Км 19.37 1 хв  19.38 5 г  37 хв 
Кушугум 19.40 1 хв  19.41 5 г  40 хв 
Балабине 19.44 1 хв  19.45 5 г  44 хв 
Запоріжжя-1 19.54 5 хв  19.59 5 г  54 хв 
Запоріжжя-2 20.08 6 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6908-6910 Сиваш — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31