У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6908-6910 Сиваш — Запоріжжя-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6908-6910 сполученням Сиваш - Запоріжжя-2 відправляється зі станції Сиваш о 14.00 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 20.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 44 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Салькове, Юрицине, 1240 Км, Обільна, Плодородна, 1167 Км, Попове, 1138 Км, 1132 Км, Осетрівка, Запоріжжя-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сиваш 14.00
Чонгар 14.09 2 хв  14.11 9 хв 
1334 Км 14.15 1 хв  14.16 15 хв 
Джимбулук 14.29 1 хв  14.30 29 хв 
Салькове 14.40 1 хв  14.41 40 хв 
Новоолексіївка 14.50 20 хв  15.10 50 хв 
1305 Км 15.17 1 хв  15.18 1 г  17 хв 
Партизани 15.26 1 хв  15.27 1 г  26 хв 
Юрицине 15.39 1 хв  15.40 1 г  39 хв 
Сокологірне 15.50 1 хв  15.51 1 г  50 хв 
1267 Км 15.58 1 хв  15.59 1 г  58 хв 
Якимівка 16.21 1 хв  16.22 2 г  21 хв 
1240 Км 16.28 1 хв  16.29 2 г  28 хв 
Тащенак 16.35 1 хв  16.36 2 г  35 хв 
Мелітополь 16.48 2 хв  16.50 2 г  48 хв 
Депо 16.54 1 хв  16.55 2 г  54 хв 
Обільна 17.03 1 хв  17.04 3 г  3 хв 
Ланкоскладальне 17.17 1 хв  17.18 3 г  17 хв 
Федорівка 17.23 2 хв  17.25 3 г  23 хв 
Братське 17.32 1 хв  17.33 3 г  32 хв 
Плодородна 17.38 1 хв  17.39 3 г  38 хв 
1180 Км 17.46 1 хв  17.47 3 г  46 хв 
Пришиб 17.52 1 хв  17.53 3 г  52 хв 
1170 Км 18.00 1 хв  18.01 4 г 
1167 Км 18.05 1 хв  18.06 4 г  5 хв 
Бурчацьк 18.11 1 хв  18.12 4 г  11 хв 
Тавричеськ-Вантажний 18.20 1 хв  18.21 4 г  20 хв 
Таврійськ 18.25 1 хв  18.26 4 г  25 хв 
Попове 18.32 1 хв  18.33 4 г  32 хв 
1146 Км 18.35 1 хв  18.36 4 г  35 хв 
Дачна 18.39 1 хв  18.40 4 г  39 хв 
1141 Км 18.45 1 хв  18.46 4 г  45 хв 
1138 Км 18.49 1 хв  18.50 4 г  49 хв 
Плавні-Пас. 18.55 8 хв  19.03 4 г  55 хв 
Плавні-Вантажні 19.08 1 хв  19.09 5 г  8 хв 
1134 Км 19.11 1 хв  19.12 5 г  11 хв 
1132 Км 19.15 1 хв  19.16 5 г  15 хв 
1130 Км 19.18 1 хв  19.19 5 г  18 хв 
Канкринівка 19.25 1 хв  19.26 5 г  25 хв 
1123 Км 19.29 1 хв  19.30 5 г  29 хв 
Осетрівка 19.33 1 хв  19.34 5 г  33 хв 
1117 Км 19.37 1 хв  19.38 5 г  37 хв 
Кушугум 19.40 1 хв  19.41 5 г  40 хв 
Балабине 19.44 1 хв  19.45 5 г  44 хв 
Запоріжжя-1 19.54 5 хв  19.59 5 г  54 хв 
Запоріжжя-2 20.08 6 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6908-6910 Сиваш — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031