У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6909 Харків — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Огульці номер 6909 відправляється зі станції Харків-Пас. о 09.10 і прибуває на станцію Огульці о 10.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6909 Харків - Огульці пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 09.10
Новоселівка 09.15 1 хв  09.16 5 хв 
Нова Баварія 09.24 1 хв  09.25 14 хв 
Хвилинка 09.27 1 хв  09.28 17 хв 
Рижів 09.32 1 хв  09.33 22 хв 
Пісочин 09.36 2 хв  09.38 26 хв 
Рай-Оленівка 09.41 1 хв  09.42 31 хв 
Коротич 09.45 1 хв  09.46 35 хв 
Водяна 09.53 1 хв  09.54 43 хв 
Люботин 09.58 18 хв  10.16 48 хв 
Любівка 10.23 1 хв  10.24 1 г  13 хв 
Караванна 10.27 1 хв  10.28 1 г  17 хв 
Люботин-Західний 10.31 1 хв  10.32 1 г  21 хв 
Пирогова 10.37 1 хв  10.38 1 г  27 хв 
Огульці 10.43 1 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6909 Харків-Пас. — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930