У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6909-6907 Запоріжжя-2 — Новоолексіївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6909-6907 сполученням Запоріжжя-2 - Новоолексіївка відправляється зі станції Запоріжжя-2 о 04.45 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 09.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кушугум, Плавні-Вантажні, Таврійськ, Пришиб, Братське, Ланкоскладальне, Обільна, Тащенак, Якимівка, Сокологірне, Партизани.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-2 04.45
Запоріжжя-1 04.54 4 хв  04.58 9 хв 
Кушугум 05.11 1 хв  05.12 26 хв 
Канкринівка 05.22 1 хв  05.23 37 хв 
Плавні-Вантажні 05.34 1 хв  05.35 49 хв 
Плавні-Пас. 05.39 9 хв  05.48 54 хв 
Таврійськ 06.05 2 хв  06.07 1 г  20 хв 
Бурчацьк 06.17 1 хв  06.18 1 г  32 хв 
Пришиб 06.32 1 хв  06.33 1 г  47 хв 
Плодородна 06.47 1 хв  06.48 2 г  2 хв 
Братське 06.53 1 хв  06.54 2 г  8 хв 
Федорівка 07.01 1 хв  07.02 2 г  16 хв 
Ланкоскладальне 07.07 1 хв  07.08 2 г  22 хв 
Терпіння 07.16 1 хв  07.17 2 г  31 хв 
Обільна 07.24 1 хв  07.25 2 г  39 хв 
Мелітополь 07.36 3 хв  07.39 2 г  51 хв 
Тащенак 07.53 1 хв  07.54 3 г  8 хв 
1240 Км 08.03 1 хв  08.04 3 г  18 хв 
Якимівка 08.11 1 хв  08.12 3 г  26 хв 
1267 Км 08.30 1 хв  08.31 3 г  45 хв 
Сокологірне 08.37 1 хв  08.38 3 г  52 хв 
Юрицине 08.49 1 хв  08.50 4 г  4 хв 
Партизани 09.02 1 хв  09.03 4 г  17 хв 
1305 Км 09.12 1 хв  09.13 4 г  27 хв 
Новоолексіївка 09.20 4 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6909-6907 Запоріжжя-2 — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031