У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6909-6907 Запоріжжя-2 — Сиваш Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6909-6907 сполученням Запоріжжя-2 - Сиваш відправляється зі станції Запоріжжя-2 о 04.45 і прибуває на станцію Сиваш о 10.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Канкринівка, Таврійськ, Плодородна, Терпіння, Тащенак, 1267 Км, Партизани, Салькове, 1334 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-2 04.45
Запоріжжя-1 04.54 4 хв  04.58 9 хв 
Кушугум 05.11 1 хв  05.12 26 хв 
Канкринівка 05.22 1 хв  05.23 37 хв 
Плавні-Вантажні 05.34 1 хв  05.35 49 хв 
Плавні-Пас. 05.39 9 хв  05.48 54 хв 
Таврійськ 06.05 2 хв  06.07 1 г  20 хв 
Бурчацьк 06.17 1 хв  06.18 1 г  32 хв 
Пришиб 06.33 1 хв  06.34 1 г  48 хв 
Плодородна 06.48 1 хв  06.49 2 г  3 хв 
Федорівка 07.00 2 хв  07.02 2 г  15 хв 
Ланкоскладальне 07.07 1 хв  07.08 2 г  22 хв 
Терпіння 07.16 1 хв  07.17 2 г  31 хв 
Обільна 07.24 1 хв  07.25 2 г  39 хв 
Мелітополь 07.36 3 хв  07.39 2 г  51 хв 
Тащенак 07.53 1 хв  07.54 3 г  8 хв 
1240 Км 08.03 1 хв  08.04 3 г  18 хв 
Якимівка 08.11 1 хв  08.12 3 г  26 хв 
1267 Км 08.30 1 хв  08.31 3 г  45 хв 
Сокологірне 08.37 1 хв  08.38 3 г  52 хв 
Юрицине 08.49 1 хв  08.50 4 г  4 хв 
Партизани 09.02 1 хв  09.03 4 г  17 хв 
1305 Км 09.12 1 хв  09.13 4 г  27 хв 
Новоолексіївка 09.20 18 хв  09.38 4 г  35 хв 
Салькове 09.50 1 хв  09.51 5 г  5 хв 
Джимбулук 10.01 1 хв  10.02 5 г  16 хв 
1328 Км 10.06 1 хв  10.07 5 г  21 хв 
1334 Км 10.15 1 хв  10.16 5 г  30 хв 
Чонгар 10.20 1 хв  10.21 5 г  35 хв 
Сиваш 10.30 5 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6909-6907 Запоріжжя-2 — Сиваш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728