У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6909-6907 Запоріжжя-2 — Сиваш Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6909-6907 сполученням Запоріжжя-2 - Сиваш відправляється зі станції Запоріжжя-2 о 04.45 і прибуває на станцію Сиваш о 10.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Канкринівка, Таврійськ, Плодородна, Ланкоскладальне, Мелітополь, Якимівка, Юрицине, Новоолексіївка, 1328 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-2 04.45
Запоріжжя-1 04.54 4 хв  04.58 9 хв 
Кушугум 05.11 1 хв  05.12 26 хв 
Канкринівка 05.22 1 хв  05.23 37 хв 
Плавні-Вантажні 05.34 1 хв  05.35 49 хв 
Плавні-Пас. 05.39 9 хв  05.48 54 хв 
Таврійськ 06.05 2 хв  06.07 1 г  20 хв 
Бурчацьк 06.17 1 хв  06.18 1 г  32 хв 
Пришиб 06.32 1 хв  06.33 1 г  47 хв 
Плодородна 06.47 1 хв  06.48 2 г  2 хв 
Братське 06.53 1 хв  06.54 2 г  8 хв 
Федорівка 07.01 1 хв  07.02 2 г  16 хв 
Ланкоскладальне 07.07 1 хв  07.08 2 г  22 хв 
Терпіння 07.16 1 хв  07.17 2 г  31 хв 
Обільна 07.24 1 хв  07.25 2 г  39 хв 
Мелітополь 07.36 3 хв  07.39 2 г  51 хв 
Тащенак 07.53 1 хв  07.54 3 г  8 хв 
1240 Км 08.03 1 хв  08.04 3 г  18 хв 
Якимівка 08.11 1 хв  08.12 3 г  26 хв 
1267 Км 08.30 1 хв  08.31 3 г  45 хв 
Сокологірне 08.37 1 хв  08.38 3 г  52 хв 
Юрицине 08.49 1 хв  08.50 4 г  4 хв 
Партизани 09.02 1 хв  09.03 4 г  17 хв 
1305 Км 09.12 1 хв  09.13 4 г  27 хв 
Новоолексіївка 09.20 18 хв  09.38 4 г  35 хв 
Салькове 09.50 1 хв  09.51 5 г  5 хв 
Джимбулук 10.01 1 хв  10.02 5 г  16 хв 
1328 Км 10.06 1 хв  10.07 5 г  21 хв 
1334 Км 10.15 1 хв  10.16 5 г  30 хв 
Чонгар 10.20 1 хв  10.21 5 г  35 хв 
Сиваш 10.30 5 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6909-6907 Запоріжжя-2 — Сиваш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31