У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6910 Мелітополь — Запоріжжя Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Мелітополь - Запоріжжя номер 6910 відправляється зі станції Мелітополь о 16.54 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 20.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6910 Мелітополь - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Ланкоскладальне, Плодородна, 1170 Км, Тавричеськ-Вантажний, 1146 Км, 1138 Км, 1134 Км, Канкринівка, 1117 Км, Запоріжжя-1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мелітополь 16.54
Депо 16.58 1 хв  16.59 4 хв 
Обільна 17.08 1 хв  17.09 14 хв 
Ланкоскладальне 17.22 1 хв  17.23 28 хв 
Федорівка 17.28 2 хв  17.30 34 хв 
Братське 17.36 1 хв  17.37 42 хв 
Плодородна 17.42 1 хв  17.43 48 хв 
1180 Км 17.50 1 хв  17.51 56 хв 
Пришиб 17.56 1 хв  17.57 1 г  2 хв 
1170 Км 18.04 1 хв  18.05 1 г  10 хв 
1167 Км 18.09 1 хв  18.10 1 г  15 хв 
Бурчацьк 18.15 1 хв  18.16 1 г  21 хв 
Тавричеськ-Вантажний 18.24 1 хв  18.25 1 г  30 хв 
Таврійськ 18.29 1 хв  18.30 1 г  35 хв 
Попове 18.36 1 хв  18.37 1 г  42 хв 
1146 Км 18.39 1 хв  18.40 1 г  45 хв 
Дачна 18.44 1 хв  18.45 1 г  50 хв 
1141 Км 18.50 1 хв  18.51 1 г  56 хв 
1138 Км 18.54 1 хв  18.55 2 г 
Плавні-Пас. 19.00 1 хв  19.01 2 г  6 хв 
Плавні-Вантажні 19.06 1 хв  19.07 2 г  12 хв 
1134 Км 19.09 1 хв  19.10 2 г  15 хв 
1132 Км 19.13 1 хв  19.14 2 г  19 хв 
1130 Км 19.16 1 хв  19.17 2 г  22 хв 
Канкринівка 19.23 1 хв  19.24 2 г  29 хв 
1123 Км 19.28 1 хв  19.29 2 г  34 хв 
Осетрівка 19.32 1 хв  19.33 2 г  38 хв 
1117 Км 19.36 1 хв  19.37 2 г  42 хв 
Кушугум 19.39 1 хв  19.40 2 г  45 хв 
Балабине 19.43 1 хв  19.44 2 г  49 хв 
Запоріжжя-1 19.53 5 хв  19.58 2 г  59 хв 
Запоріжжя-2 20.07 3 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6910 Мелітополь — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28