У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6912 Люботин — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Люботин - Харків номер 6912 відправляється зі станції Люботин о 12.18 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 13.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6912 Люботин - Харків пролягає по таким станціям як Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Люботин – Харків-Пас. складає 19.00 гривень. Відстань між станціями – 22.4 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

з 9 квітня 2024 року до відміни п.№6912 Люботин-Харків пас. встановити у сполученні Люботин-Нова Баварія. 17,18,19,22,23,24,25,26 квітня 2024 року відправлення ст.Люботин 12.28, з.п.Водяне 12.32-12.33,з.п.Коротич 12.40-12.41,з.п.Рай- Оленівка 12.44-12.45,з.п.Пісочин 12.47-12.48,з.п.Рижов 12.51- 12.52,з.п.Хвилинка 12.55-12.56,Нова-Баварія 12.59. 7,9.06.2024 поїзд №6912 Люботин-Харків пас. слідує зміненим маршрутом на дільниці Люботин-Нова Баварія-Харків пас.відмінено. Люботин 12.18, Шпаківка 12.35-12.36, Куряж 12.46-12.47, Залютине 12.55-12.56, Х.пас Н 13.03-13.04, Харків пас. 13.10.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 12.18
Водяна 12.22 1 хв  12.23 4 хв 
Коротич 12.30 1 хв  12.31 12 хв 
Рай-Оленівка 12.34 1 хв  12.35 16 хв 
Пісочин 12.37 1 хв  12.38 19 хв 
Рижів 12.41 1 хв  12.42 23 хв 
Хвилинка 12.45 1 хв  12.46 27 хв 
Нова Баварія 12.49 1 хв  12.50 31 хв 
Новоселівка 12.57 1 хв  12.58 39 хв 
Харків-Пас. 13.03 45 хв 

У розкладі поїзда 6912 Люботин — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930