У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6912 Люботин — Нова Баварія Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Люботин - Нова Баварія номер 6912 відправляється зі станції Люботин о 11.53 і прибуває на станцію Нова Баварія о 12.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6912 Люботин - Нова Баварія пролягає по таким станціям як Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Люботин – Нова Баварія складає 17.00 гривень. Відстань між станціями – 16.7 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

11, 13 липня 2024року ел-д № 6912 Люботин – Нова Баварія відмінено 11,13 липня 2024 року поїзд № 6912 Люботин-Нова Баварія відмінити

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 11.53
Водяна 11.57 1 хв  11.58 4 хв 
Коротич 12.05 1 хв  12.06 12 хв 
Рай-Оленівка 12.09 1 хв  12.10 16 хв 
Пісочин 12.12 1 хв  12.13 19 хв 
Рижів 12.16 1 хв  12.17 23 хв 
Хвилинка 12.20 1 хв  12.21 27 хв 
Нова Баварія 12.24 31 хв 

У розкладі поїзда 6912 Люботин — Нова Баварія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031