У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6914 Київ-Волинський — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6914 сполученням Київ-Волинський - Ніжин відправляється зі станції Київ-Волинський о 13.24 і прибуває на станцію Ніжин о 16.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Протасів Яр, Лівий Берег, ДВРЗ, Бровари, Димерка, Семиполки, Ярославка, Бобровиця, Космічна, Володькова Дівиця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 13.24
Караваєві Дачі 13.28 1 хв  13.29 4 хв 
Київ-Пас. 13.35 6 хв  13.41 11 хв 
Протасів Яр 13.45 1 хв  13.46 21 хв 
Київ-Деміївський 13.50 3 хв  13.53 26 хв 
Видубичі 13.56 3 хв  13.59 32 хв 
Лівий Берег 14.03 1 хв  14.04 39 хв 
Дарниця 14.10 6 хв  14.16 46 хв 
Депо Дарниця 14.19 1 хв  14.20 55 хв 
ДВРЗ 14.22 1 хв  14.23 58 хв 
Ялинка 14.28 1 хв  14.28 1 г  4 хв 
Княжичі 14.31 1 хв  14.32 1 г  7 хв 
Бровари 14.35 1 хв  14.36 1 г  11 хв 
Квітневий 14.38 1 хв  14.39 1 г  14 хв 
Парникова 14.43 1 хв  14.44 1 г  19 хв 
Димерка 14.47 1 хв  14.48 1 г  23 хв 
Жердове 14.52 1 хв  14.53 1 г  28 хв 
Бобрик 14.58 1 хв  14.59 1 г  34 хв 
Семиполки 15.01 1 хв  15.02 1 г  37 хв 
Заворичі 15.08 1 хв  15.09 1 г  44 хв 
Трубіж 15.13 1 хв  15.14 1 г  49 хв 
Ярославка 15.16 1 хв  15.17 1 г  52 хв 
Марківці 15.20 1 хв  15.21 1 г  56 хв 
Макарівка 15.24 1 хв  15.25 2 г 
Бобровиця 15.29 1 хв  15.30 2 г  5 хв 
Попудренко 15.37 1 хв  15.38 2 г  13 хв 
Кобижчі 15.42 1 хв  15.43 2 г  18 хв 
Космічна 15.46 1 хв  15.47 2 г  22 хв 
Носівка 15.51 1 хв  15.52 2 г  27 хв 
Дослідна 15.58 1 хв  15.58 2 г  34 хв 
Володькова Дівиця 16.02 1 хв  16.03 2 г  38 хв 
Григоро-Іванівка 16.09 1 хв  16.10 2 г  45 хв 
Ніжин 16.17 2 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6914 Київ-Волинський — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031