У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6914 Люботин — Харків-Балашівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6914 сполученням Люботин - Харків-Балашівський відправляється зі станції Люботин о 14.54 і прибуває на станцію Харків-Балашівський о 15.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Диканівка, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

11,12/10/2021: п.6914 Люботин - Харків-Балаш. відмінено 11,12,18,21,22,23.10 №6914 Люботин-Харків Балашовський відмінено 18/10/2021: п.6914 Люботин - Харків-Балаш. відмінено 21,22,23/10/2021: п.6914 Люботин - Харків-Балаш. відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 14.54
Водяна 14.59 1 хв  15.00 5 хв 
Коротич 15.07 1 хв  15.08 13 хв 
Рай-Оленівка 15.11 1 хв  15.12 17 хв 
Пісочин 15.14 2 хв  15.16 20 хв 
Рижів 15.19 1 хв  15.20 25 хв 
Хвилинка 15.23 1 хв  15.24 29 хв 
Нова Баварія 15.27 1 хв  15.28 33 хв 
6 Км 15.34 1 хв  15.35 40 хв 
Диканівка 15.38 1 хв  15.39 44 хв 
Верещаківка-Левадська 15.43 1 хв  15.44 49 хв 
Харків-Балашівський 15.48 54 хв 

У розкладі поїзда 6914 Люботин — Харків-Балашівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930