У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6914 Люботин — Харків-Балашівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6914 сполученням Люботин - Харків-Балашівський відправляється зі станції Люботин о 14.54 і прибуває на станцію Харків-Балашівський о 15.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Диканівка, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

03/11 змінюється розклад руху, прибуття на ст. Харків-Бал. 15.57
з 2020-10-09 по 2020-12-08: е/п 6914 10/10 призначаеться курсування е/п Люботин-Х- Балашовський час відправлення 14.54хв.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 14.54
Водяна 14.59 1 хв  15.00 5 хв 
Коротич 15.07 1 хв  15.08 13 хв 
Рай-Оленівка 15.11 1 хв  15.12 17 хв 
Пісочин 15.14 2 хв  15.16 20 хв 
Рижів 15.19 1 хв  15.20 25 хв 
Хвилинка 15.23 1 хв  15.24 29 хв 
Нова Баварія 15.27 1 хв  15.28 33 хв 
6 Км 15.34 1 хв  15.35 40 хв 
Диканівка 15.38 1 хв  15.39 44 хв 
Верещаківка-Левадська 15.43 1 хв  15.44 49 хв 
Харків-Балашівський 15.48 54 хв 

У розкладі поїзда 6914 Люботин — Харків-Балашівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031