У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6914 Люботин — Харків-Балашівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6914 сполученням Люботин - Харків-Балашівський відправляється зі станції Люботин о 14.54 і прибуває на станцію Харків-Балашівський о 15.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Диканівка, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 14.54
Водяна 14.59 1 хв  15.00 5 хв 
Коротич 15.07 1 хв  15.08 13 хв 
Рай-Оленівка 15.11 1 хв  15.12 17 хв 
Пісочин 15.14 2 хв  15.16 20 хв 
Рижів 15.19 1 хв  15.20 25 хв 
Хвилинка 15.23 1 хв  15.24 29 хв 
Нова Баварія 15.27 1 хв  15.28 33 хв 
6 Км 15.34 1 хв  15.35 40 хв 
Диканівка 15.38 1 хв  15.39 44 хв 
Верещаківка-Левадська 15.43 1 хв  15.44 49 хв 
Харків-Балашівський 15.48 54 хв 

У розкладі поїзда 6914 Люботин — Харків-Балашівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930