У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6914 Люботин — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Люботин - Харків номер 6914 відправляється зі станції Люботин о 13.34 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 14.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6914 Люботин - Харків пролягає по таким станціям як Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

27/06/2022: п.6914 Люботин - Харків-Пас. відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 13.34
Водяна 13.39 1 хв  13.40 5 хв 
Коротич 13.46 1 хв  13.47 12 хв 
Рай-Оленівка 13.50 1 хв  13.51 16 хв 
Пісочин 13.54 1 хв  13.55 20 хв 
Рижів 13.58 1 хв  13.59 24 хв 
Хвилинка 14.02 1 хв  14.03 28 хв 
Нова Баварія 14.06 1 хв  14.07 32 хв 
Новоселівка 14.14 1 хв  14.15 40 хв 
Харків-Пас. 14.20 46 хв 

У розкладі поїзда 6914 Люботин — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031