У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6914 Люботин — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Люботин - Харків номер 6914 відправляється зі станції Люботин о 13.43 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 14.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6914 Люботин - Харків пролягає по таким станціям як Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 13.43
Водяна 13.48 1 хв  13.49 5 хв 
Коротич 13.55 1 хв  13.56 12 хв 
Рай-Оленівка 13.59 1 хв  14.00 16 хв 
Пісочин 14.03 1 хв  14.04 20 хв 
Рижів 14.07 1 хв  14.08 24 хв 
Хвилинка 14.11 1 хв  14.12 28 хв 
Нова Баварія 14.15 1 хв  14.16 32 хв 
Новоселівка 14.23 1 хв  14.24 40 хв 
Харків-Пас. 14.29 46 хв 

У розкладі поїзда 6914 Люботин — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031