У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6915 Харків-Балашівський — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6915 сполученням Харків-Балашівський - Огульці відправляється зі станції Харків-Балашівський о 16.15 і прибуває на станцію Огульці о 17.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

16,19,20,21/10 до ст. Н.Баварія слідує згідно розкладу. Далі - ДР. Прибуття ст. Огульці 17:51
з 2020-10-15 по 2020-12-25: е/п 6915 з 01/10 призначаеться курсування Х-Балашовський-Огульці час відпр. 16.15хв. 16,19,20,21/10 до ст. Н.Баварія слідує згідно розкладу. Далі - ДР. Прибуття ст. Огульці 17:51

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 16.15
Верещаківка-Левадська 16.19 1 хв  16.20 4 хв 
Диканівка 16.23 1 хв  16.24 8 хв 
6 Км 16.26 1 хв  16.27 11 хв 
Нова Баварія 16.33 1 хв  16.34 18 хв 
Хвилинка 16.37 1 хв  16.38 22 хв 
Рижів 16.40 1 хв  16.41 25 хв 
Пісочин 16.43 2 хв  16.45 28 хв 
Рай-Оленівка 16.47 1 хв  16.48 32 хв 
Коротич 16.50 1 хв  16.51 35 хв 
Водяна 16.56 1 хв  16.57 41 хв 
Люботин 17.02 16 хв  17.18 47 хв 
Любівка 17.23 1 хв  17.24 1 г  8 хв 
Караванна 17.27 1 хв  17.28 1 г  12 хв 
Люботин-Західний 17.31 1 хв  17.32 1 г  16 хв 
Пирогова 17.38 1 хв  17.39 1 г  23 хв 
Огульці 17.45 1 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6915 Харків-Балашівський — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031