У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6915 Харків-Балашівський — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6915 сполученням Харків-Балашівський - Огульці відправляється зі станції Харків-Балашівський о 16.14 і прибуває на станцію Огульці о 17.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 16.14
Верещаківка-Левадська 16.18 1 хв  16.19 4 хв 
Диканівка 16.22 1 хв  16.23 8 хв 
6 Км 16.25 1 хв  16.26 11 хв 
Нова Баварія 16.32 1 хв  16.33 18 хв 
Хвилинка 16.35 1 хв  16.36 21 хв 
Рижів 16.39 1 хв  16.40 25 хв 
Пісочин 16.42 2 хв  16.44 28 хв 
Рай-Оленівка 16.46 1 хв  16.47 32 хв 
Коротич 16.50 1 хв  16.51 36 хв 
Водяна 16.57 1 хв  16.58 43 хв 
Люботин 17.03 15 хв  17.18 49 хв 
Любівка 17.23 1 хв  17.24 1 г  9 хв 
Караванна 17.27 1 хв  17.28 1 г  13 хв 
Люботин-Західний 17.31 1 хв  17.32 1 г  17 хв 
Пирогова 17.37 1 хв  17.38 1 г  23 хв 
Огульці 17.43 1 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6915 Харків-Балашівський — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031