У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6915 Ніжин — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ніжин - Дарниця номер 6915 відправляється зі станції Ніжин о 11.12 і прибуває на станцію Дарниця о 13.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6915 Ніжин - Дарниця пролягає по таким станціям як Володькова Дівиця, Носівка, Кобижчі, Бобровиця, Марківці, Заворичі, Бобрик, Димерка, Квітневий, Княжичі, ДВРЗ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 11.12
Григоро-Іванівка 11.17 1 хв  11.18 5 хв 
Володькова Дівиця 11.23 1 хв  11.24 11 хв 
Дослідна 11.29 1 хв  11.30 17 хв 
Носівка 11.37 1 хв  11.38 25 хв 
Космічна 11.42 1 хв  11.43 30 хв 
Кобижчі 11.48 1 хв  11.49 36 хв 
Попудренко 11.52 1 хв  11.53 40 хв 
Бобровиця 12.01 1 хв  12.02 49 хв 
Макарівка 12.06 1 хв  12.07 54 хв 
Марківці 12.11 1 хв  12.12 59 хв 
Ярославка 12.14 1 хв  12.15 1 г  2 хв 
Заворичі 12.23 1 хв  12.24 1 г  11 хв 
Семиполки 12.28 1 хв  12.29 1 г  16 хв 
Бобрик 12.32 1 хв  12.33 1 г  20 хв 
Жердове 12.36 1 хв  12.37 1 г  24 хв 
Димерка 12.41 1 хв  12.42 1 г  29 хв 
Парникова 12.45 1 хв  12.46 1 г  33 хв 
Квітневий 12.51 1 хв  12.52 1 г  39 хв 
Бровари 12.57 1 хв  12.58 1 г  45 хв 
Княжичі 13.02 1 хв  13.03 1 г  50 хв 
Ялинка 13.05 1 хв  13.06 1 г  53 хв 
ДВРЗ 13.13 1 хв  13.14 2 г  1 хв 
Депо Дарниця 13.16 2 хв  13.18 2 г  4 хв 
Дарниця 13.23 2 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6915 Ніжин — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031