У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6915 Ніжин — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6915 сполученням Ніжин - Київ-Пас. відправляється зі станції Ніжин о 09.02 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Трубіж, Бобрик, Парникова, Княжичі, Депо Дарниця, Видубичі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 09.02
Григоро-Іванівка 09.11 1 хв  09.12 9 хв 
Володькова Дівиця 09.16 1 хв  09.17 14 хв 
Дослідна 09.22 1 хв  09.23 20 хв 
Носівка 09.28 1 хв  09.29 26 хв 
Космічна 09.32 1 хв  09.33 30 хв 
Кобижчі 09.37 1 хв  09.38 35 хв 
Попудренко 09.40 1 хв  09.41 38 хв 
Бобровиця 09.49 1 хв  09.50 47 хв 
Макарівка 09.53 1 хв  09.54 51 хв 
Марківці 09.58 1 хв  09.59 56 хв 
Ярославка 10.02 1 хв  10.03 1 г 
Трубіж 10.06 1 хв  10.07 1 г  4 хв 
Заворичі 10.11 1 хв  10.12 1 г  9 хв 
Семиполки 10.16 1 хв  10.17 1 г  14 хв 
Бобрик 10.20 1 хв  10.21 1 г  18 хв 
Жердове 10.23 1 хв  10.24 1 г  21 хв 
Димерка 10.28 1 хв  10.29 1 г  26 хв 
Парникова 10.32 2 хв  10.34 1 г  30 хв 
Квітневий 10.38 1 хв  10.39 1 г  36 хв 
Бровари 10.43 1 хв  10.44 1 г  41 хв 
Княжичі 10.49 1 хв  10.49 1 г  47 хв 
Ялинка 10.52 1 хв  10.52 1 г  50 хв 
ДВРЗ 10.57 1 хв  10.58 1 г  55 хв 
Депо Дарниця 11.00 1 хв  11.01 1 г  58 хв 
Дарниця 11.05 3 хв  11.08 2 г  3 хв 
Лівий Берег 11.12 1 хв  11.13 2 г  10 хв 
Видубичі 11.18 1 хв  11.19 2 г  16 хв 
Київ-Деміївський 11.22 1 хв  11.23 2 г  20 хв 
Протасів Яр 11.27 1 хв  11.28 2 г  25 хв 
Київ-Пас. 11.33 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6915 Ніжин — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031