У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6915 Ніжин — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6915 сполученням Ніжин - Київ-Пас. відправляється зі станції Ніжин о 09.02 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Трубіж, Бобрик, Парникова, Княжичі, Депо Дарниця, Видубичі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 09.02
Григоро-Іванівка 09.11 1 хв  09.12 9 хв 
Володькова Дівиця 09.16 1 хв  09.17 14 хв 
Дослідна 09.22 1 хв  09.23 20 хв 
Носівка 09.28 1 хв  09.29 26 хв 
Космічна 09.32 1 хв  09.33 30 хв 
Кобижчі 09.37 1 хв  09.38 35 хв 
Попудренко 09.40 1 хв  09.41 38 хв 
Бобровиця 09.49 1 хв  09.50 47 хв 
Макарівка 09.53 1 хв  09.54 51 хв 
Марківці 09.58 1 хв  09.59 56 хв 
Ярославка 10.02 1 хв  10.03 1 г 
Трубіж 10.06 1 хв  10.07 1 г  4 хв 
Заворичі 10.11 1 хв  10.12 1 г  9 хв 
Семиполки 10.16 1 хв  10.17 1 г  14 хв 
Бобрик 10.20 1 хв  10.21 1 г  18 хв 
Жердове 10.23 1 хв  10.24 1 г  21 хв 
Димерка 10.28 1 хв  10.29 1 г  26 хв 
Парникова 10.32 2 хв  10.34 1 г  30 хв 
Квітневий 10.38 1 хв  10.39 1 г  36 хв 
Бровари 10.43 1 хв  10.44 1 г  41 хв 
Княжичі 10.49 1 хв  10.49 1 г  47 хв 
Ялинка 10.52 1 хв  10.52 1 г  50 хв 
ДВРЗ 10.57 1 хв  10.58 1 г  55 хв 
Депо Дарниця 11.00 1 хв  11.01 1 г  58 хв 
Дарниця 11.05 3 хв  11.08 2 г  3 хв 
Лівий Берег 11.12 1 хв  11.13 2 г  10 хв 
Видубичі 11.18 1 хв  11.19 2 г  16 хв 
Київ-Деміївський 11.22 1 хв  11.23 2 г  20 хв 
Протасів Яр 11.27 1 хв  11.28 2 г  25 хв 
Київ-Пас. 11.32 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6915 Ніжин — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031