У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6915-6919 Запоріжжя-2 — Новоолексіївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6915-6919 сполученням Запоріжжя-2 - Новоолексіївка відправляється зі станції Запоріжжя-2 о 15.37 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 19.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кушугум, Плавні-Вантажні, Таврійськ, Пришиб, Федорівка, Мелітополь, 1240 Км, 1267 Км, Юрицине, 1305 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-2 15.37
Запоріжжя-1 15.46 4 хв  15.50 9 хв 
Кушугум 16.03 1 хв  16.04 26 хв 
Канкринівка 16.14 1 хв  16.15 37 хв 
Плавні-Вантажні 16.26 1 хв  16.27 49 хв 
Плавні-Пас. 16.31 1 хв  16.32 54 хв 
Таврійськ 16.45 2 хв  16.47 1 г  8 хв 
Бурчацьк 16.57 1 хв  16.58 1 г  20 хв 
Пришиб 17.12 1 хв  17.13 1 г  35 хв 
Плодородна 17.27 1 хв  17.28 1 г  50 хв 
Федорівка 17.39 2 хв  17.41 2 г  2 хв 
Обільна 18.00 1 хв  18.01 2 г  23 хв 
Мелітополь 18.13 7 хв  18.20 2 г  36 хв 
Тащенак 18.32 1 хв  18.33 2 г  55 хв 
1240 Км 18.41 1 хв  18.42 3 г  4 хв 
Якимівка 18.49 1 хв  18.50 3 г  12 хв 
1267 Км 19.07 1 хв  19.08 3 г  30 хв 
Сокологірне 19.14 1 хв  19.15 3 г  37 хв 
Юрицине 19.26 1 хв  19.27 3 г  49 хв 
Партизани 19.39 1 хв  19.40 4 г  2 хв 
1305 Км 19.49 1 хв  19.50 4 г  12 хв 
Новоолексіївка 19.56 4 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6915-6919 Запоріжжя-2 — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031