У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6916 Київ — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Ніжин номер 6916 відправляється зі станції Київ-Волинський о 17.22 і прибуває на станцію Ніжин о 20.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6916 Київ - Ніжин пролягає по таким станціям як Протасів Яр, Лівий Берег, ДВРЗ, Бровари, Димерка, Семиполки, Ярославка, Бобровиця, Космічна, Володькова Дівиця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 17.22
Караваєві Дачі 17.26 1 хв  17.27 4 хв 
Київ-Пас. 17.32 3 хв  17.35 10 хв 
Протасів Яр 17.38 1 хв  17.39 16 хв 
Київ-Деміївський 17.43 2 хв  17.45 21 хв 
Видубичі 17.47 2 хв  17.49 25 хв 
Лівий Берег 17.53 1 хв  17.54 31 хв 
Дарниця 17.59 3 хв  18.02 37 хв 
Депо Дарниця 18.07 1 хв  18.08 45 хв 
ДВРЗ 18.10 1 хв  18.11 48 хв 
Ялинка 18.15 1 хв  18.16 53 хв 
Княжичі 18.19 1 хв  18.20 57 хв 
Бровари 18.23 1 хв  18.24 1 г  1 хв 
Квітневий 18.26 1 хв  18.27 1 г  4 хв 
Парникова 18.31 1 хв  18.32 1 г  9 хв 
Димерка 18.35 1 хв  18.36 1 г  13 хв 
Жердове 18.40 1 хв  18.41 1 г  18 хв 
Бобрик 18.46 1 хв  18.47 1 г  24 хв 
Семиполки 18.49 1 хв  18.50 1 г  27 хв 
Заворичі 18.57 13 хв  19.10 1 г  35 хв 
Трубіж 19.14 1 хв  19.15 1 г  52 хв 
Ярославка 19.17 1 хв  19.18 1 г  55 хв 
Марківці 19.21 1 хв  19.22 1 г  59 хв 
Макарівка 19.25 1 хв  19.26 2 г  3 хв 
Бобровиця 19.30 1 хв  19.31 2 г  8 хв 
Попудренко 19.38 1 хв  19.39 2 г  16 хв 
Кобижчі 19.43 1 хв  19.44 2 г  21 хв 
Космічна 19.48 1 хв  19.49 2 г  26 хв 
Носівка 19.53 1 хв  19.54 2 г  31 хв 
Дослідна 19.59 1 хв  20.00 2 г  37 хв 
Володькова Дівиця 20.04 1 хв  20.05 2 г  42 хв 
Григоро-Іванівка 20.11 1 хв  20.12 2 г  49 хв 
Ніжин 20.20 2 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6916 Київ-Волинський — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031