У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6918 Люботин — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Люботин - Харків номер 6918 відправляється зі станції Люботин о 14.30 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 15.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6918 Люботин - Харків пролягає по таким станціям як Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 14.30
Водяна 14.35 1 хв  14.36 5 хв 
Коротич 14.42 1 хв  14.43 12 хв 
Рай-Оленівка 14.46 1 хв  14.47 16 хв 
Пісочин 14.50 1 хв  14.51 20 хв 
Рижів 14.54 1 хв  14.55 24 хв 
Хвилинка 14.58 1 хв  14.59 28 хв 
Нова Баварія 15.02 1 хв  15.03 32 хв 
Новоселівка 15.10 1 хв  15.11 40 хв 
Харків-Пас. 15.16 46 хв 

У розкладі поїзда 6918 Люботин — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031