У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6919 Мелітополь — Новоолексіївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6919 сполученням Мелітополь - Новоолексіївка відправляється зі станції Мелітополь о 18.20 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 19.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Тащенак, 1240 Км, Якимівка, 1267 Км, Сокологірне, Юрицине, Партизани, 1305 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мелітополь 18.20
Тащенак 18.32 1 хв  18.33 12 хв 
1240 Км 18.41 1 хв  18.42 21 хв 
Якимівка 18.49 1 хв  18.50 29 хв 
1267 Км 19.07 1 хв  19.08 47 хв 
Сокологірне 19.14 1 хв  19.15 54 хв 
Юрицине 19.26 1 хв  19.27 1 г  6 хв 
Партизани 19.39 1 хв  19.40 1 г  19 хв 
1305 Км 19.49 1 хв  19.50 1 г  29 хв 
Новоолексіївка 19.56 1 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6919 Мелітополь — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031