У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6919 Ніжин — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6919 сполученням Ніжин - Київ-Пас. відправляється зі станції Ніжин о 13.25 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 15.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Трубіж, Бобрик, Парникова, Княжичі, Депо Дарниця, Видубичі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 13.25
Григоро-Іванівка 13.33 1 хв  13.34 8 хв 
Володькова Дівиця 13.39 1 хв  13.40 14 хв 
Дослідна 13.44 1 хв  13.45 19 хв 
Носівка 13.51 1 хв  13.52 26 хв 
Космічна 13.55 1 хв  13.56 30 хв 
Кобижчі 14.01 1 хв  14.02 36 хв 
Попудренко 14.05 1 хв  14.06 40 хв 
Бобровиця 14.13 1 хв  14.14 48 хв 
Макарівка 14.17 1 хв  14.18 52 хв 
Марківці 14.22 1 хв  14.23 57 хв 
Ярославка 14.26 2 хв  14.28 1 г  1 хв 
Трубіж 14.30 1 хв  14.31 1 г  5 хв 
Заворичі 14.35 1 хв  14.36 1 г  10 хв 
Семиполки 14.40 1 хв  14.41 1 г  15 хв 
Бобрик 14.44 1 хв  14.45 1 г  19 хв 
Жердове 14.47 1 хв  14.48 1 г  22 хв 
Димерка 14.52 1 хв  14.53 1 г  27 хв 
Парникова 14.56 1 хв  14.57 1 г  31 хв 
Квітневий 15.01 1 хв  15.02 1 г  36 хв 
Бровари 15.07 1 хв  15.08 1 г  42 хв 
Княжичі 15.12 1 хв  15.13 1 г  47 хв 
Ялинка 15.15 1 хв  15.16 1 г  50 хв 
ДВРЗ 15.20 1 хв  15.21 1 г  55 хв 
Депо Дарниця 15.24 1 хв  15.25 1 г  59 хв 
Дарниця 15.29 3 хв  15.32 2 г  4 хв 
Лівий Берег 15.36 1 хв  15.37 2 г  11 хв 
Видубичі 15.43 1 хв  15.44 2 г  18 хв 
Київ-Деміївський 15.47 1 хв  15.48 2 г  22 хв 
Протасів Яр 15.52 1 хв  15.53 2 г  27 хв 
Київ-Пас. 15.58 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6919 Ніжин — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031