У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6920 Дарниця — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6920 сполученням Дарниця - Ніжин відправляється зі станції Дарниця о 18.11 і прибуває на станцію Ніжин о 20.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як ДВРЗ, Княжичі, Квітневий, Димерка, Бобрик, Заворичі, Ярославка, Макарівка, Попудренко, Космічна, Дослідна, Григоро-Іванівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 18.11
Депо Дарниця 18.16 1 хв  18.17 5 хв 
ДВРЗ 18.19 1 хв  18.20 8 хв 
Ялинка 18.24 1 хв  18.25 13 хв 
Княжичі 18.28 1 хв  18.29 17 хв 
Бровари 18.32 1 хв  18.33 21 хв 
Квітневий 18.35 1 хв  18.36 24 хв 
Парникова 18.40 1 хв  18.41 29 хв 
Димерка 18.44 1 хв  18.45 33 хв 
Жердове 18.49 1 хв  18.50 38 хв 
Бобрик 18.55 1 хв  18.56 44 хв 
Семиполки 18.58 1 хв  18.59 47 хв 
Заворичі 19.05 1 хв  19.06 54 хв 
Трубіж 19.10 1 хв  19.11 59 хв 
Ярославка 19.13 1 хв  19.14 1 г  2 хв 
Марківці 19.17 1 хв  19.18 1 г  6 хв 
Макарівка 19.21 1 хв  19.22 1 г  10 хв 
Бобровиця 19.26 1 хв  19.27 1 г  15 хв 
Попудренко 19.34 1 хв  19.35 1 г  23 хв 
Кобижчі 19.39 1 хв  19.40 1 г  28 хв 
Космічна 19.44 1 хв  19.45 1 г  33 хв 
Носівка 19.49 1 хв  19.50 1 г  38 хв 
Дослідна 19.55 1 хв  19.56 1 г  44 хв 
Володькова Дівиця 20.00 1 хв  20.01 1 г  49 хв 
Григоро-Іванівка 20.07 1 хв  20.08 1 г  56 хв 
Ніжин 20.16 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6920 Дарниця — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031