У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6920 Київ — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Київ - Ніжин номер 6920 відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.20 і прибуває на станцію Ніжин о 22.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6920 Київ - Ніжин пролягає по таким станціям як Видубичі, Депо Дарниця, Княжичі, Парникова, Бобрик, Трубіж, Макарівка, Кобижчі, Дослідна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.20
Протасів Яр 19.23 2 хв  19.25 3 хв 
Київ-Деміївський 19.29 3 хв  19.32 9 хв 
Видубичі 19.35 2 хв  19.37 15 хв 
Лівий Берег 19.41 1 хв  19.42 21 хв 
Дарниця 19.47 3 хв  19.50 27 хв 
Депо Дарниця 19.54 1 хв  19.55 34 хв 
ДВРЗ 19.57 1 хв  19.58 37 хв 
Ялинка 20.04 1 хв  20.05 44 хв 
Княжичі 20.08 1 хв  20.09 48 хв 
Бровари 20.12 1 хв  20.13 52 хв 
Квітневий 20.15 1 хв  20.16 55 хв 
Парникова 20.21 1 хв  20.22 1 г  1 хв 
Димерка 20.25 1 хв  20.26 1 г  5 хв 
Жердове 20.30 1 хв  20.31 1 г  10 хв 
Бобрик 20.36 1 хв  20.37 1 г  16 хв 
Семиполки 20.39 1 хв  20.40 1 г  19 хв 
Заворичі 20.46 1 хв  20.47 1 г  26 хв 
Трубіж 20.51 1 хв  20.52 1 г  31 хв 
Ярославка 20.54 1 хв  20.55 1 г  34 хв 
Марківці 20.58 1 хв  20.59 1 г  38 хв 
Макарівка 21.03 1 хв  21.04 1 г  43 хв 
Бобровиця 21.09 1 хв  21.10 1 г  49 хв 
Попудренко 21.17 1 хв  21.18 1 г  57 хв 
Кобижчі 21.23 1 хв  21.24 2 г  3 хв 
Космічна 21.27 1 хв  21.28 2 г  7 хв 
Носівка 21.33 1 хв  21.34 2 г  13 хв 
Дослідна 21.40 1 хв  21.41 2 г  20 хв 
Володькова Дівиця 21.45 1 хв  21.46 2 г  25 хв 
Григоро-Іванівка 21.52 1 хв  21.53 2 г  32 хв 
Ніжин 22.00 2 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6920 Київ-Пас. — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031