У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6920 Київ — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Київ - Ніжин номер 6920 відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.19 і прибуває на станцію Ніжин о 20.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6920 Київ - Ніжин пролягає по таким станціям як Видубичі, Депо Дарниця, Княжичі, Парникова, Бобрик, Трубіж, Макарівка, Кобижчі, Дослідна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.19
Протасів Яр 18.23 2 хв  18.25 4 хв 
Київ-Деміївський 18.29 1 хв  18.30 10 хв 
Видубичі 18.32 2 хв  18.34 13 хв 
Лівий Берег 18.38 1 хв  18.39 19 хв 
Дарниця 18.44 3 хв  18.47 25 хв 
Депо Дарниця 18.52 1 хв  18.53 33 хв 
ДВРЗ 18.55 1 хв  18.56 36 хв 
Ялинка 19.00 1 хв  19.01 41 хв 
Княжичі 19.04 1 хв  19.05 45 хв 
Бровари 19.08 1 хв  19.09 49 хв 
Квітневий 19.11 1 хв  19.12 52 хв 
Парникова 19.16 1 хв  19.17 57 хв 
Димерка 19.20 1 хв  19.21 1 г  1 хв 
Жердове 19.25 1 хв  19.26 1 г  6 хв 
Бобрик 19.31 1 хв  19.32 1 г  12 хв 
Семиполки 19.34 1 хв  19.35 1 г  15 хв 
Заворичі 19.41 1 хв  19.42 1 г  22 хв 
Трубіж 19.46 1 хв  19.47 1 г  27 хв 
Ярославка 19.49 1 хв  19.50 1 г  30 хв 
Марківці 19.53 1 хв  19.54 1 г  34 хв 
Макарівка 19.57 1 хв  19.58 1 г  38 хв 
Бобровиця 20.02 1 хв  20.03 1 г  43 хв 
Попудренко 20.10 1 хв  20.11 1 г  51 хв 
Кобижчі 20.15 1 хв  20.16 1 г  56 хв 
Космічна 20.19 1 хв  20.20 2 г 
Носівка 20.24 1 хв  20.25 2 г  5 хв 
Дослідна 20.29 1 хв  20.30 2 г  10 хв 
Володькова Дівиця 20.34 1 хв  20.35 2 г  15 хв 
Григоро-Іванівка 20.40 1 хв  20.41 2 г  21 хв 
Ніжин 20.49 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6920 Київ-Пас. — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930