У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6920 Огульці — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Огульці - Харків номер 6920 відправляється зі станції Огульці о 19.48 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 21.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6920 Огульці - Харків пролягає по таким станціям як Пирогова, Люботин-Західний, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 19.48
Пирогова 19.52 1 хв  19.53 4 хв 
Люботин-Західний 19.58 1 хв  19.59 10 хв 
Караванна 20.02 1 хв  20.03 14 хв 
Любівка 20.06 1 хв  20.07 18 хв 
Люботин 20.12 15 хв  20.27 24 хв 
Водяна 20.32 1 хв  20.33 44 хв 
Коротич 20.39 1 хв  20.40 51 хв 
Рай-Оленівка 20.43 1 хв  20.44 55 хв 
Пісочин 20.47 1 хв  20.48 59 хв 
Рижів 20.51 1 хв  20.52 1 г  3 хв 
Хвилинка 20.55 1 хв  20.56 1 г  7 хв 
Нова Баварія 20.59 1 хв  21.00 1 г  11 хв 
Новоселівка 21.08 1 хв  21.09 1 г  20 хв 
Харків-Пас. 21.14 1 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6920 Огульці — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728