У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6921 Харків-Пас. — Люботин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6921 сполученням Харків-Пас. - Люботин відправляється зі станції Харків-Пас. о 19.51 і прибуває на станцію Люботин о 20.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 19.51
Новоселівка 19.56 1 хв  19.57 5 хв 
Нова Баварія 20.04 1 хв  20.05 13 хв 
Хвилинка 20.08 1 хв  20.09 17 хв 
Рижів 20.12 1 хв  20.13 21 хв 
Пісочин 20.15 2 хв  20.17 24 хв 
Рай-Оленівка 20.19 1 хв  20.20 28 хв 
Коротич 20.23 1 хв  20.24 32 хв 
Водяна 20.30 1 хв  20.31 39 хв 
Люботин 20.36 45 хв 

У розкладі поїзда 6921 Харків-Пас. — Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930