У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6921 Ніжин — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6921 сполученням Ніжин - Дарниця відправляється зі станції Ніжин о 15.45 і прибуває на станцію Дарниця о 17.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Володькова Дівиця, Носівка, Кобижчі, Бобровиця, Марківці, Трубіж, Семиполки, Жердове, Парникова, Бровари, Ялинка, Депо Дарниця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 15.45
Григоро-Іванівка 15.50 1 хв  15.51 5 хв 
Володькова Дівиця 15.56 1 хв  15.57 11 хв 
Дослідна 16.02 1 хв  16.03 17 хв 
Носівка 16.10 1 хв  16.11 25 хв 
Космічна 16.14 1 хв  16.15 29 хв 
Кобижчі 16.20 1 хв  16.21 35 хв 
Попудренко 16.24 1 хв  16.25 39 хв 
Бобровиця 16.32 1 хв  16.33 47 хв 
Макарівка 16.36 1 хв  16.37 51 хв 
Марківці 16.41 1 хв  16.42 56 хв 
Ярославка 16.45 1 хв  16.46 1 г 
Трубіж 16.49 1 хв  16.50 1 г  4 хв 
Заворичі 16.54 1 хв  16.55 1 г  9 хв 
Семиполки 16.59 1 хв  17.00 1 г  14 хв 
Бобрик 17.03 1 хв  17.04 1 г  18 хв 
Жердове 17.06 1 хв  17.07 1 г  21 хв 
Димерка 17.11 1 хв  17.12 1 г  26 хв 
Парникова 17.15 1 хв  17.16 1 г  30 хв 
Квітневий 17.20 1 хв  17.21 1 г  35 хв 
Бровари 17.26 1 хв  17.27 1 г  41 хв 
Княжичі 17.31 1 хв  17.32 1 г  46 хв 
Ялинка 17.34 1 хв  17.35 1 г  49 хв 
ДВРЗ 17.39 1 хв  17.40 1 г  54 хв 
Депо Дарниця 17.42 2 хв  17.44 1 г  57 хв 
Дарниця 17.49 2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6921 Ніжин — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930