У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6923 Ніжин — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6923 сполученням Ніжин - Київ-Пас. відправляється зі станції Ніжин о 16.30 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Трубіж, Бобрик, Парникова, Княжичі, Депо Дарниця, Видубичі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 16.30
Григоро-Іванівка 16.36 1 хв  16.37 6 хв 
Володькова Дівиця 16.42 1 хв  16.43 12 хв 
Дослідна 16.47 1 хв  16.48 17 хв 
Носівка 16.55 1 хв  16.56 25 хв 
Космічна 17.00 1 хв  17.01 30 хв 
Кобижчі 17.05 1 хв  17.06 35 хв 
Попудренко 17.09 1 хв  17.10 39 хв 
Бобровиця 17.18 1 хв  17.19 48 хв 
Макарівка 17.22 1 хв  17.23 52 хв 
Марківці 17.27 1 хв  17.28 57 хв 
Ярославка 17.31 1 хв  17.32 1 г  1 хв 
Трубіж 17.34 1 хв  17.35 1 г  4 хв 
Заворичі 17.40 1 хв  17.41 1 г  10 хв 
Семиполки 17.45 1 хв  17.46 1 г  15 хв 
Бобрик 17.49 1 хв  17.50 1 г  19 хв 
Жердове 17.53 1 хв  17.54 1 г  23 хв 
Димерка 17.58 1 хв  17.59 1 г  28 хв 
Парникова 18.01 1 хв  18.02 1 г  31 хв 
Квітневий 18.06 1 хв  18.07 1 г  36 хв 
Бровари 18.12 1 хв  18.13 1 г  42 хв 
Княжичі 18.17 1 хв  18.18 1 г  47 хв 
Ялинка 18.20 1 хв  18.21 1 г  50 хв 
ДВРЗ 18.25 1 хв  18.26 1 г  55 хв 
Депо Дарниця 18.29 1 хв  18.30 1 г  59 хв 
Дарниця 18.34 3 хв  18.37 2 г  4 хв 
Лівий Берег 18.41 1 хв  18.42 2 г  11 хв 
Видубичі 18.47 2 хв  18.49 2 г  17 хв 
Київ-Деміївський 18.52 3 хв  18.55 2 г  22 хв 
Протасів Яр 18.59 1 хв  19.00 2 г  29 хв 
Київ-Пас. 19.04 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6923 Ніжин — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031