У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6923 Ніжин — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ніжин - Київ номер 6923 відправляється зі станції Ніжин о 17.43 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 20.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6923 Ніжин - Київ пролягає по таким станціям як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Трубіж, Бобрик, Парникова, Княжичі, Депо Дарниця, Видубичі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 17.43
Григоро-Іванівка 17.49 1 хв  17.50 6 хв 
Володькова Дівиця 17.55 1 хв  17.56 12 хв 
Дослідна 18.00 1 хв  18.01 17 хв 
Носівка 18.09 1 хв  18.10 26 хв 
Космічна 18.13 1 хв  18.14 30 хв 
Кобижчі 18.20 10 хв  18.30 37 хв 
Попудренко 18.34 1 хв  18.35 51 хв 
Бобровиця 18.42 1 хв  18.43 59 хв 
Макарівка 18.46 2 хв  18.48 1 г  3 хв 
Марківці 18.51 1 хв  18.52 1 г  8 хв 
Ярославка 18.55 1 хв  18.56 1 г  12 хв 
Трубіж 18.59 1 хв  19.00 1 г  16 хв 
Заворичі 19.04 1 хв  19.05 1 г  21 хв 
Семиполки 19.09 1 хв  19.10 1 г  26 хв 
Бобрик 19.13 1 хв  19.14 1 г  30 хв 
Жердове 19.16 1 хв  19.17 1 г  33 хв 
Димерка 19.21 1 хв  19.22 1 г  38 хв 
Парникова 19.25 1 хв  19.26 1 г  42 хв 
Квітневий 19.30 1 хв  19.31 1 г  47 хв 
Бровари 19.37 1 хв  19.38 1 г  54 хв 
Княжичі 19.42 1 хв  19.43 1 г  59 хв 
Ялинка 19.46 1 хв  19.46 2 г  3 хв 
ДВРЗ 19.50 1 хв  19.51 2 г  7 хв 
Депо Дарниця 19.53 2 хв  19.55 2 г  10 хв 
Дарниця 19.59 3 хв  20.02 2 г  16 хв 
Лівий Берег 20.06 1 хв  20.07 2 г  23 хв 
Видубичі 20.12 2 хв  20.14 2 г  29 хв 
Київ-Деміївський 20.16 2 хв  20.18 2 г  33 хв 
Протасів Яр 20.22 1 хв  20.23 2 г  39 хв 
Київ-Пас. 20.28 2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6923 Ніжин — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930