У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6923 Ніжин — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Ніжин - Київ номер 6923 відправляється зі станції Ніжин о 19.56 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 22.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6923 Ніжин - Київ пролягає по таким станціям як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Трубіж, Бобрик, Парникова, Княжичі, Депо Дарниця, Видубичі, Київ-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 19.56
Григоро-Іванівка 20.01 1 хв  20.02 5 хв 
Володькова Дівиця 20.07 1 хв  20.08 11 хв 
Дослідна 20.13 1 хв  20.14 17 хв 
Носівка 20.22 1 хв  20.23 26 хв 
Космічна 20.26 1 хв  20.27 30 хв 
Кобижчі 20.32 1 хв  20.33 36 хв 
Попудренко 20.37 1 хв  20.38 41 хв 
Бобровиця 20.45 1 хв  20.46 49 хв 
Макарівка 20.50 1 хв  20.51 54 хв 
Марківці 20.55 1 хв  20.56 59 хв 
Ярославка 20.59 1 хв  21.00 1 г  3 хв 
Трубіж 21.03 1 хв  21.04 1 г  7 хв 
Заворичі 21.09 1 хв  21.10 1 г  13 хв 
Семиполки 21.14 1 хв  21.15 1 г  18 хв 
Бобрик 21.18 1 хв  21.19 1 г  22 хв 
Жердове 21.21 1 хв  21.22 1 г  25 хв 
Димерка 21.26 1 хв  21.27 1 г  30 хв 
Парникова 21.30 1 хв  21.31 1 г  34 хв 
Квітневий 21.35 1 хв  21.36 1 г  39 хв 
Бровари 21.41 1 хв  21.42 1 г  45 хв 
Княжичі 21.46 1 хв  21.47 1 г  50 хв 
Ялинка 21.49 1 хв  21.50 1 г  53 хв 
ДВРЗ 21.56 1 хв  21.57 2 г 
Депо Дарниця 21.59 2 хв  22.01 2 г  3 хв 
Дарниця 22.05 3 хв  22.08 2 г  9 хв 
Лівий Берег 22.12 1 хв  22.13 2 г  16 хв 
Видубичі 22.18 2 хв  22.20 2 г  22 хв 
Київ-Деміївський 22.23 1 хв  22.24 2 г  27 хв 
Протасів Яр 22.28 1 хв  22.29 2 г  32 хв 
Київ-Пас. 22.33 3 хв  22.36 2 г  37 хв 
Караваєві Дачі 22.42 1 хв  22.43 2 г  46 хв 
Київ-Волинський 22.47 2 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6923 Ніжин — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031