У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6924 Дарниця — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Дарниця - Ніжин номер 6924 відправляється зі станції Дарниця о 17.46 і прибуває на станцію Ніжин о 20.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6924 Дарниця - Ніжин пролягає по таким станціям як ДВРЗ, Княжичі, Квітневий, Димерка, Бобрик, Заворичі, Ярославка, Макарівка, Попудренко, Космічна, Дослідна, Григоро-Іванівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 17.46
Депо Дарниця 17.51 1 хв  17.52 5 хв 
ДВРЗ 17.53 1 хв  17.54 7 хв 
Ялинка 18.00 1 хв  18.01 14 хв 
Княжичі 18.03 1 хв  18.04 17 хв 
Бровари 18.08 1 хв  18.09 22 хв 
Квітневий 18.11 1 хв  18.12 25 хв 
Парникова 18.17 1 хв  18.18 31 хв 
Димерка 18.21 1 хв  18.22 35 хв 
Жердове 18.26 1 хв  18.27 40 хв 
Бобрик 18.31 1 хв  18.32 45 хв 
Семиполки 18.34 1 хв  18.35 48 хв 
Заворичі 18.41 1 хв  18.42 55 хв 
Трубіж 18.45 1 хв  18.46 59 хв 
Ярославка 18.49 1 хв  18.50 1 г  3 хв 
Марківці 18.52 1 хв  18.53 1 г  6 хв 
Макарівка 18.57 1 хв  18.58 1 г  11 хв 
Бобровиця 19.03 1 хв  19.04 1 г  17 хв 
Попудренко 19.11 1 хв  19.12 1 г  25 хв 
Кобижчі 19.17 14 хв  19.31 1 г  31 хв 
Космічна 19.34 1 хв  19.35 1 г  48 хв 
Носівка 19.41 1 хв  19.42 1 г  55 хв 
Дослідна 19.48 1 хв  19.49 2 г  2 хв 
Володькова Дівиця 19.53 1 хв  19.54 2 г  7 хв 
Григоро-Іванівка 20.00 1 хв  20.01 2 г  14 хв 
Ніжин 20.08 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6924 Дарниця — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728