У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6925 Ніжин — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6925 сполученням Ніжин - Київ-Пас. відправляється зі станції Ніжин о 17.30 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 20.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дослідна, Кобижчі, Макарівка, Трубіж, Бобрик, Парникова, Княжичі, Депо Дарниця, Видубичі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 17.30
Григоро-Іванівка 17.37 1 хв  17.38 7 хв 
Володькова Дівиця 17.43 1 хв  17.44 13 хв 
Дослідна 17.48 1 хв  17.49 18 хв 
Носівка 17.56 1 хв  17.57 26 хв 
Космічна 18.01 1 хв  18.02 31 хв 
Кобижчі 18.07 22 хв  18.29 37 хв 
Попудренко 18.33 1 хв  18.34 1 г  3 хв 
Бобровиця 18.40 1 хв  18.41 1 г  10 хв 
Макарівка 18.44 1 хв  18.45 1 г  14 хв 
Марківці 18.49 1 хв  18.49 1 г  19 хв 
Ярославка 18.53 1 хв  18.54 1 г  23 хв 
Трубіж 18.57 1 хв  18.57 1 г  27 хв 
Заворичі 19.01 1 хв  19.02 1 г  31 хв 
Семиполки 19.07 1 хв  19.08 1 г  37 хв 
Бобрик 19.10 1 хв  19.11 1 г  40 хв 
Жердове 19.14 1 хв  19.15 1 г  44 хв 
Димерка 19.19 1 хв  19.19 1 г  49 хв 
Парникова 19.23 1 хв  19.23 1 г  53 хв 
Квітневий 19.28 1 хв  19.28 1 г  58 хв 
Бровари 19.34 1 хв  19.35 2 г  4 хв 
Княжичі 19.40 1 хв  19.40 2 г  10 хв 
Ялинка 19.43 1 хв  19.43 2 г  13 хв 
ДВРЗ 19.48 1 хв  19.49 2 г  18 хв 
Депо Дарниця 19.51 1 хв  19.52 2 г  21 хв 
Дарниця 19.56 3 хв  19.59 2 г  26 хв 
Лівий Берег 20.04 1 хв  20.05 2 г  34 хв 
Видубичі 20.10 1 хв  20.11 2 г  40 хв 
Київ-Деміївський 20.13 2 хв  20.15 2 г  43 хв 
Протасів Яр 20.19 1 хв  20.20 2 г  49 хв 
Київ-Пас. 20.25 2 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6925 Ніжин — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031