У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6931 Іловайськ — Ясинувата Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Іловайськ - Ясинувата номер 6931 відправляється зі станції Іловайськ о 05.29 і прибуває на станцію Ясинувата-Західна о 08.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6931 Іловайськ - Ясинувата пролягає по таким станціям як 53 Км, Моспине, 41 Км, Менчугове, Ларине, Чумакове, Мушкетове, Щиглівка, 6 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 05.29
ПМС 05.33 1 хв  05.34 4 хв 
53 Км 05.39 1 хв  05.40 10 хв 
49 Км 05.47 1 хв  05.48 18 хв 
Моспине 05.55 1 хв  05.56 26 хв 
44 Км 06.00 1 хв  06.01 31 хв 
41 Км 06.05 1 хв  06.06 36 хв 
39 Км 06.08 1 хв  06.09 39 хв 
Менчугове 06.18 1 хв  06.19 49 хв 
36 Км 06.22 1 хв  06.23 53 хв 
Ларине 06.29 1 хв  06.30 1 г 
Широкий 06.32 1 хв  06.33 1 г  3 хв 
Чумакове 06.48 1 хв  06.49 1 г  19 хв 
Заперевальний 06.51 1 хв  06.52 1 г  22 хв 
Мушкетове 07.00 49 хв  07.49 1 г  31 хв 
Донецьк 2 08.00 2 хв  08.02 2 г  31 хв 
Щиглівка 08.10 1 хв  08.11 2 г  41 хв 
Кальміус 08.19 1 хв  08.20 2 г  50 хв 
6 Км 08.27 1 хв  08.28 2 г  58 хв 
3 Км 08.34 1 хв  08.35 3 г  5 хв 
Ясинувата-Західна 08.41 3 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6931 Іловайськ — Ясинувата-Західна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930