У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6931/6932 Успенська — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6931/6932 сполученням Успенська - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Успенська о 13.30 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 17.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Квашине, Амвросіївка, Кутейникове, Іловайськ, Харцизьк, Ханженкове, Кринична, Макіївка-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Успенська 13.30
Квашине 13.43 1 г 14.43 13 хв 
Амвросіївка 14.55 2 хв  14.57 1 г  25 хв 
Кутейникове 15.13 2 хв  15.15 1 г  43 хв 
Іловайськ 15.33 23 хв  15.56 2 г  3 хв 
Харцизьк 16.13 2 хв  16.15 2 г  43 хв 
Ханженкове 16.25 2 хв  16.27 2 г  55 хв 
Кринична 16.37 2 хв  16.39 3 г  7 хв 
Макіївка-Пас. 16.49 2 хв  16.51 3 г  19 хв 
Ясинувата-Пас. 17.12 3 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6931/6932 Успенська — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031