У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6932-6544 Бахмач-Пас. — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6932-6544 сполученням Бахмач-Пас. - Ромодан відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 05.10 і прибуває на станцію Ромодан о 14.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 25 Км, 39 Км, Матлахове, Погреби, 81 Км, Перекопівка, Юсківці(Полт.), Лохвиця, Сенча.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 05.10
Курінь 05.26 1 хв  05.27 16 хв 
Григорівка 05.39 1 хв  05.40 29 хв 
25 Км 05.50 1 хв  05.51 40 хв 
Рубанка 06.00 1 хв  06.01 50 хв 
36 Км 06.07 1 хв  06.08 57 хв 
39 Км 06.14 1 хв  06.15 1 г  4 хв 
Блотница 06.21 1 хв  06.22 1 г  11 хв 
Талалаївка 06.33 1 хв  06.34 1 г  23 хв 
Матлахове 06.43 1 хв  06.44 1 г  33 хв 
Рогинці 06.54 2 хв  06.56 1 г  44 хв 
67 Км 07.03 1 хв  07.04 1 г  53 хв 
Погреби 07.09 1 хв  07.10 1 г  59 хв 
Житнє 07.16 1 хв  07.17 2 г  6 хв 
Ромни 07.25 4 г 10 хв  11.35 2 г  15 хв 
81 Км 11.39 1 хв  11.40 6 г  29 хв 
Засулля 11.47 1 хв  11.48 6 г  37 хв 
Біловоди 11.56 1 хв  11.57 6 г  46 хв 
Перекопівка 12.06 1 хв  12.07 6 г  56 хв 
Андріяшівка 12.14 1 хв  12.15 7 г  4 хв 
111 Км 12.24 1 хв  12.25 7 г  14 хв 
Юсківці(Полт.) 12.30 1 хв  12.31 7 г  20 хв 
119 Км 12.37 1 хв  12.38 7 г  27 хв 
Сула 12.46 2 хв  12.48 7 г  36 хв 
Лохвиця 12.56 2 хв  12.58 7 г  46 хв 
Бодаква 13.09 1 хв  13.10 7 г  59 хв 
146 Км 13.18 1 хв  13.19 8 г  8 хв 
Сенча 13.29 1 хв  13.30 8 г  19 хв 
160 Км 13.40 1 хв  13.41 8 г  30 хв 
Дубровський кінний завод 13.47 1 хв  13.48 8 г  37 хв 
Ромодан 14.05 8 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6932-6544 Бахмач-Пас. — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031