У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6932-6544 Бахмач-Пас. — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6932-6544 сполученням Бахмач-Пас. - Ромодан відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 05.10 і прибуває на станцію Ромодан о 14.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 25 Км, 39 Км, Матлахове, Погреби, 81 Км, Перекопівка, Юсківці(Полт.), Лохвиця, Сенча.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 05.10
Курінь 05.26 1 хв  05.27 16 хв 
Григорівка 05.39 1 хв  05.40 29 хв 
25 Км 05.50 1 хв  05.51 40 хв 
Рубанка 06.00 1 хв  06.01 50 хв 
36 Км 06.07 1 хв  06.08 57 хв 
39 Км 06.14 1 хв  06.15 1 г  4 хв 
Блотница 06.21 1 хв  06.22 1 г  11 хв 
Талалаївка 06.33 1 хв  06.34 1 г  23 хв 
Матлахове 06.43 1 хв  06.44 1 г  33 хв 
Рогинці 06.54 2 хв  06.56 1 г  44 хв 
67 Км 07.03 1 хв  07.04 1 г  53 хв 
Погреби 07.09 1 хв  07.10 1 г  59 хв 
Житнє 07.16 1 хв  07.17 2 г  6 хв 
Ромни 07.25 4 г 10 хв  11.35 2 г  15 хв 
81 Км 11.39 1 хв  11.40 6 г  29 хв 
Засулля 11.47 1 хв  11.48 6 г  37 хв 
Біловоди 11.56 1 хв  11.57 6 г  46 хв 
Перекопівка 12.06 1 хв  12.07 6 г  56 хв 
Андріяшівка 12.14 1 хв  12.15 7 г  4 хв 
111 Км 12.24 1 хв  12.25 7 г  14 хв 
Юсківці(Полт.) 12.30 1 хв  12.31 7 г  20 хв 
119 Км 12.37 1 хв  12.38 7 г  27 хв 
Сула 12.46 2 хв  12.48 7 г  36 хв 
Лохвиця 12.56 2 хв  12.58 7 г  46 хв 
Бодаква 13.09 1 хв  13.10 7 г  59 хв 
146 Км 13.18 1 хв  13.19 8 г  8 хв 
Сенча 13.29 1 хв  13.30 8 г  19 хв 
160 Км 13.40 1 хв  13.41 8 г  30 хв 
Дубровський кінний завод 13.47 1 хв  13.48 8 г  37 хв 
Ромодан 14.05 8 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6932-6544 Бахмач-Пас. — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930