У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6932/6931 Ясинувата-Пас. — Успенська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6932/6931 сполученням Ясинувата-Пас. - Успенська відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 07.56 і прибуває на станцію Успенська о 11.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Макіївка-Пас., Кринична, Ханженкове, Харцизьк, Іловайськ, Кутейникове, Амвросіївка, Квашине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 07.56
Макіївка-Пас. 08.25 2 хв  08.27 29 хв 
Кринична 08.28 2 хв  08.30 32 хв 
Ханженкове 08.43 2 хв  08.45 47 хв 
Харцизьк 08.56 2 хв  08.58 1 г 
Іловайськ 09.17 22 хв  09.39 1 г  21 хв 
Кутейникове 09.59 2 хв  10.01 2 г  3 хв 
Амвросіївка 10.18 2 хв  10.20 2 г  22 хв 
Квашине 10.32 45 хв  11.17 2 г  36 хв 
Успенська 11.30 3 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6932/6931 Ясинувата-Пас. — Успенська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031