У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6932/6931 Ясинувата-Пас. — Успенська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6932/6931 сполученням Ясинувата-Пас. - Успенська відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 07.56 і прибуває на станцію Успенська о 11.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Макіївка-Пас., Кринична, Ханженкове, Харцизьк, Іловайськ, Кутейникове, Амвросіївка, Квашине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 07.56
Макіївка-Пас. 08.25 2 хв  08.27 29 хв 
Кринична 08.28 2 хв  08.30 32 хв 
Ханженкове 08.43 2 хв  08.45 47 хв 
Харцизьк 08.56 2 хв  08.58 1 г 
Іловайськ 09.17 22 хв  09.39 1 г  21 хв 
Кутейникове 09.59 2 хв  10.01 2 г  3 хв 
Амвросіївка 10.18 2 хв  10.20 2 г  22 хв 
Квашине 10.32 45 хв  11.17 2 г  36 хв 
Успенська 11.30 3 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6932/6931 Ясинувата-Пас. — Успенська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031