У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6932 Ясинувата — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ясинувата - Іловайськ номер 6932 відправляється зі станції Ясинувата-Західна о 06.22 і прибуває на станцію Іловайськ о 09.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6932 Ясинувата - Іловайськ пролягає по таким станціям як 6 Км, Щиглівка, Мушкетове, Чумакове, Ларине, Менчугове, 41 Км, Моспине, 53 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Західна 06.22
3 Км 06.28 1 хв  06.29 6 хв 
6 Км 06.35 1 хв  06.36 13 хв 
Кальміус 06.43 1 хв  06.44 21 хв 
Щиглівка 06.50 1 хв  06.51 28 хв 
Донецьк 2 07.00 4 хв  07.04 38 хв 
Мушкетове 07.14 30 хв  07.44 52 хв 
Заперевальний 07.47 1 хв  07.48 1 г  25 хв 
Чумакове 07.54 1 хв  07.55 1 г  32 хв 
Широкий 08.05 1 хв  08.06 1 г  43 хв 
Ларине 08.13 1 хв  08.14 1 г  51 хв 
36 Км 08.19 1 хв  08.20 1 г  57 хв 
Менчугове 08.26 1 хв  08.27 2 г  4 хв 
39 Км 08.29 1 хв  08.30 2 г  7 хв 
41 Км 08.32 1 хв  08.33 2 г  10 хв 
44 Км 08.38 1 хв  08.39 2 г  16 хв 
Моспине 08.49 1 хв  08.50 2 г  27 хв 
49 Км 08.53 1 хв  08.54 2 г  31 хв 
53 Км 09.00 1 хв  09.01 2 г  38 хв 
ПМС 09.10 1 хв  09.11 2 г  48 хв 
Іловайськ 09.20 2 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6932 Ясинувата-Західна — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031