У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6934 Бахмач — Ромни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Бахмач - Ромни номер 6934 відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 15.06 і прибуває на станцію Ромни о 17.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6934 Бахмач - Ромни пролягає по таким станціям як Курінь, Григорівка, 25 Км, Рубанка, 36 Км, 39 Км, Блотница, Талалаївка, Матлахове, Рогинці, 67 Км, Погреби, Житнє.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 15.06
Курінь 15.19 1 хв  15.20 13 хв 
Григорівка 15.30 25 хв  15.55 24 хв 
25 Км 16.04 1 хв  16.05 58 хв 
Рубанка 16.13 1 хв  16.14 1 г  7 хв 
36 Км 16.18 1 хв  16.19 1 г  12 хв 
39 Км 16.25 1 хв  16.26 1 г  19 хв 
Блотница 16.31 1 хв  16.32 1 г  25 хв 
Талалаївка 16.42 1 хв  16.43 1 г  36 хв 
Матлахове 16.51 1 хв  16.52 1 г  45 хв 
Рогинці 17.01 1 хв  17.02 1 г  55 хв 
67 Км 17.08 1 хв  17.09 2 г  2 хв 
Погреби 17.12 1 хв  17.13 2 г  6 хв 
Житнє 17.19 1 хв  17.20 2 г  13 хв 
Ромни 17.27 2 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6934 Бахмач-Пас. — Ромни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728