У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6934 Бахмач — Ромни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Бахмач - Ромни номер 6934 відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 15.06 і прибуває на станцію Ромни о 17.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6934 Бахмач - Ромни пролягає по таким станціям як Курінь, Григорівка, 25 Км, Рубанка, 36 Км, 39 Км, Блотница, Талалаївка, Матлахове, Рогинці, 67 Км, Погреби, Житнє.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 15.06
Курінь 15.19 1 хв  15.20 13 хв 
Григорівка 15.30 25 хв  15.55 24 хв 
25 Км 16.04 1 хв  16.05 58 хв 
Рубанка 16.13 1 хв  16.14 1 г  7 хв 
36 Км 16.18 1 хв  16.19 1 г  12 хв 
39 Км 16.25 1 хв  16.26 1 г  19 хв 
Блотница 16.31 1 хв  16.32 1 г  25 хв 
Талалаївка 16.42 1 хв  16.43 1 г  36 хв 
Матлахове 16.51 1 хв  16.52 1 г  45 хв 
Рогинці 17.01 1 хв  17.02 1 г  55 хв 
67 Км 17.08 1 хв  17.09 2 г  2 хв 
Погреби 17.12 1 хв  17.13 2 г  6 хв 
Житнє 17.19 1 хв  17.20 2 г  13 хв 
Ромни 17.27 2 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6934 Бахмач-Пас. — Ромни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930