У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6936 Бахмач — Ромни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Бахмач - Ромни номер 6936 відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 08.20 і прибуває на станцію Ромни о 10.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6936 Бахмач - Ромни пролягає по таким станціям як Курінь, Григорівка, 25 Км, Рубанка, 36 Км, 39 Км, Блотница, Талалаївка, Матлахове, Рогинці, 67 Км, Погреби, Житнє.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 08.20
Курінь 08.36 1 хв  08.37 16 хв 
Григорівка 08.49 1 хв  08.50 29 хв 
25 Км 09.00 1 хв  09.01 40 хв 
Рубанка 09.10 1 хв  09.11 50 хв 
36 Км 09.17 1 хв  09.18 57 хв 
39 Км 09.24 1 хв  09.25 1 г  4 хв 
Блотница 09.31 1 хв  09.32 1 г  11 хв 
Талалаївка 09.43 1 хв  09.44 1 г  23 хв 
Матлахове 09.54 1 хв  09.55 1 г  34 хв 
Рогинці 10.04 1 хв  10.05 1 г  44 хв 
67 Км 10.13 1 хв  10.14 1 г  53 хв 
Погреби 10.19 1 хв  10.20 1 г  59 хв 
Житнє 10.26 1 хв  10.27 2 г  6 хв 
Ромни 10.35 2 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6936 Бахмач-Пас. — Ромни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031