У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6936 Бахмач — Ромни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Бахмач - Ромни номер 6936 відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 08.20 і прибуває на станцію Ромни о 10.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6936 Бахмач - Ромни пролягає по таким станціям як Курінь, Григорівка, 25 Км, Рубанка, 36 Км, 39 Км, Блотница, Талалаївка, Матлахове, Рогинці, 67 Км, Погреби, Житнє.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 08.20
Курінь 08.36 1 хв  08.37 16 хв 
Григорівка 08.49 1 хв  08.50 29 хв 
25 Км 09.00 1 хв  09.01 40 хв 
Рубанка 09.10 1 хв  09.11 50 хв 
36 Км 09.17 1 хв  09.18 57 хв 
39 Км 09.24 1 хв  09.25 1 г  4 хв 
Блотница 09.31 1 хв  09.32 1 г  11 хв 
Талалаївка 09.43 1 хв  09.44 1 г  23 хв 
Матлахове 09.54 1 хв  09.55 1 г  34 хв 
Рогинці 10.04 1 хв  10.05 1 г  44 хв 
67 Км 10.13 1 хв  10.14 1 г  53 хв 
Погреби 10.19 1 хв  10.20 1 г  59 хв 
Житнє 10.26 1 хв  10.27 2 г  6 хв 
Ромни 10.35 2 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6936 Бахмач-Пас. — Ромни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031