У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6945 Мушкетове — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6945 сполученням Мушкетове - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Мушкетове о 17.50 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 18.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Донецьк 2, Щиглівка, Кальміус, 6 Км, 3 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мушкетове 17.50
Донецьк 2 18.00 2 хв  18.02 10 хв 
Щиглівка 18.08 1 хв  18.09 18 хв 
Кальміус 18.16 1 хв  18.17 26 хв 
6 Км 18.23 1 хв  18.24 33 хв 
3 Км 18.30 1 хв  18.31 40 хв 
Ясинувата-Західна 18.38 1 хв  18.39 48 хв 
Ясинувата-Гірка 18.42 1 хв  18.43 52 хв 
Ясинувата-Пас. 18.48 58 хв 

У розкладі поїзда 6945 Мушкетове — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031