У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6952 Дарниця — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дарниця - Ніжин номер 6952 відправляється зі станції Дарниця о 12.42 і прибуває на станцію Ніжин о 14.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6952 Дарниця - Ніжин пролягає по таким станціям як ДВРЗ, Княжичі, Квітневий, Димерка, Бобрик, Заворичі, Ярославка, Макарівка, Попудренко, Космічна, Дослідна, Григоро-Іванівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 12.42
Депо Дарниця 12.46 1 хв  12.47 4 хв 
ДВРЗ 12.49 1 хв  12.50 7 хв 
Ялинка 12.55 1 хв  12.56 13 хв 
Княжичі 12.58 1 хв  12.59 16 хв 
Бровари 13.02 1 хв  13.03 20 хв 
Квітневий 13.05 1 хв  13.06 23 хв 
Парникова 13.10 1 хв  13.11 28 хв 
Димерка 13.14 1 хв  13.15 32 хв 
Жердове 13.19 1 хв  13.20 37 хв 
Бобрик 13.26 1 хв  13.27 44 хв 
Семиполки 13.30 1 хв  13.31 48 хв 
Заворичі 13.37 1 хв  13.38 55 хв 
Трубіж 13.43 1 хв  13.43 1 г  1 хв 
Ярославка 13.45 1 хв  13.46 1 г  3 хв 
Марківці 13.49 1 хв  13.50 1 г  7 хв 
Макарівка 13.53 1 хв  13.54 1 г  11 хв 
Бобровиця 13.59 1 хв  14.00 1 г  17 хв 
Попудренко 14.08 1 хв  14.09 1 г  26 хв 
Кобижчі 14.13 1 хв  14.14 1 г  31 хв 
Космічна 14.16 1 хв  14.17 1 г  34 хв 
Носівка 14.22 1 хв  14.23 1 г  40 хв 
Дослідна 14.28 1 хв  14.29 1 г  46 хв 
Володькова Дівиця 14.33 1 хв  14.34 1 г  51 хв 
Григоро-Іванівка 14.40 1 хв  14.41 1 г  58 хв 
Ніжин 14.48 2 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6952 Дарниця — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031