У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6953 Ніжин — Дарниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ніжин - Дарниця номер 6953 відправляється зі станції Ніжин о 10.12 і прибуває на станцію Дарниця о 12.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6953 Ніжин - Дарниця пролягає по таким станціям як Володькова Дівиця, Носівка, Кобижчі, Бобровиця, Марківці, Трубіж, Семиполки, Жердове, Парникова, Бровари, Ялинка, Депо Дарниця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 10.12
Григоро-Іванівка 10.17 1 хв  10.18 5 хв 
Володькова Дівиця 10.23 1 хв  10.24 11 хв 
Дослідна 10.29 1 хв  10.30 17 хв 
Носівка 10.38 1 хв  10.39 26 хв 
Космічна 10.42 1 хв  10.43 30 хв 
Кобижчі 10.48 1 хв  10.49 36 хв 
Попудренко 10.53 1 хв  10.54 41 хв 
Бобровиця 11.01 1 хв  11.02 49 хв 
Макарівка 11.06 1 хв  11.07 54 хв 
Марківці 11.11 1 хв  11.12 59 хв 
Ярославка 11.15 1 хв  11.16 1 г  3 хв 
Трубіж 11.19 1 хв  11.20 1 г  7 хв 
Заворичі 11.25 1 хв  11.26 1 г  13 хв 
Семиполки 11.30 1 хв  11.31 1 г  18 хв 
Бобрик 11.34 1 хв  11.35 1 г  22 хв 
Жердове 11.37 1 хв  11.38 1 г  25 хв 
Димерка 11.42 1 хв  11.43 1 г  30 хв 
Парникова 11.46 1 хв  11.47 1 г  34 хв 
Квітневий 11.51 1 хв  11.52 1 г  39 хв 
Бровари 11.57 1 хв  11.58 1 г  45 хв 
Княжичі 12.02 1 хв  12.03 1 г  50 хв 
Ялинка 12.04 1 хв  12.05 1 г  52 хв 
ДВРЗ 12.11 1 хв  12.12 1 г  59 хв 
Депо Дарниця 12.15 1 хв  12.16 2 г  3 хв 
Дарниця 12.20 2 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6953 Ніжин — Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031