У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6954 Бурти — Недогарки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6954 сполученням Бурти - Недогарки відправляється зі станції Бурти о 09.50 і прибуває на станцію Недогарки о 11.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Білецьківка, Павлівка, Свердловка, Світловодськ, Автостанція, Дніпро(З.П), Сади-1, Сади-3, Сади-4, Сади-5, Сади-6.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бурти 09.50
Білецьківка 09.57 1 хв  09.58 7 хв 
Павлівка 10.04 1 хв  10.05 14 хв 
Свердловка 10.09 1 хв  10.10 19 хв 
Світловодськ 10.15 2 хв  10.17 25 хв 
Автостанція 10.21 1 хв  10.22 31 хв 
Дніпро(З.П) 10.32 1 хв  10.33 42 хв 
Сади-1 10.37 1 хв  10.38 47 хв 
Сади-3 10.41 1 хв  10.42 51 хв 
Сади-4 10.45 1 хв  10.46 55 хв 
Сади-5 10.49 1 хв  10.50 59 хв 
Сади-6 10.53 1 хв  10.54 1 г  3 хв 
Недогарки 11.00 1 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6954 Бурти — Недогарки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031