У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6954 Бурти — Недогарки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6954 сполученням Бурти - Недогарки відправляється зі станції Бурти о 09.50 і прибуває на станцію Недогарки о 11.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Білецьківка, Павлівка, Свердловка, Світловодськ, Автостанція, Дніпро(З.П), Сади-1, Сади-3, Сади-4, Сади-5, Сади-6.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бурти 09.50
Білецьківка 09.57 1 хв  09.58 7 хв 
Павлівка 10.04 1 хв  10.05 14 хв 
Свердловка 10.09 1 хв  10.10 19 хв 
Світловодськ 10.15 2 хв  10.17 25 хв 
Автостанція 10.21 1 хв  10.22 31 хв 
Дніпро(З.П) 10.32 1 хв  10.33 42 хв 
Сади-1 10.37 1 хв  10.38 47 хв 
Сади-3 10.41 1 хв  10.42 51 хв 
Сади-4 10.45 1 хв  10.46 55 хв 
Сади-5 10.49 1 хв  10.50 59 хв 
Сади-6 10.53 1 хв  10.54 1 г  3 хв 
Недогарки 11.00 1 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6954 Бурти — Недогарки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930