У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6956 Дарниця — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Дарниця - Ніжин номер 6956 відправляється зі станції Дарниця о 20.42 і прибуває на станцію Ніжин о 22.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6956 Дарниця - Ніжин пролягає по таким станціям як ДВРЗ, Бровари, Парникова, Бобрик, Ярославка, Макарівка, Попудренко, Носівка, Григоро-Іванівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 20.42
Депо Дарниця 20.46 1 хв  20.47 4 хв 
ДВРЗ 20.49 1 хв  20.50 7 хв 
Княжичі 20.58 1 хв  20.59 16 хв 
Бровари 21.02 1 хв  21.03 20 хв 
Квітневий 21.06 1 хв  21.07 24 хв 
Парникова 21.11 1 хв  21.12 29 хв 
Димерка 21.15 1 хв  21.16 33 хв 
Бобрик 21.24 1 хв  21.25 42 хв 
Заворичі 21.34 1 хв  21.35 52 хв 
Ярославка 21.41 1 хв  21.42 59 хв 
Марківці 21.45 1 хв  21.46 1 г  3 хв 
Макарівка 21.49 1 хв  21.50 1 г  7 хв 
Бобровиця 21.55 1 хв  21.56 1 г  13 хв 
Попудренко 22.04 1 хв  22.05 1 г  22 хв 
Кобижчі 22.09 1 хв  22.10 1 г  27 хв 
Носівка 22.17 1 хв  22.18 1 г  35 хв 
Володькова Дівиця 22.27 1 хв  22.28 1 г  45 хв 
Григоро-Іванівка 22.34 1 хв  22.35 1 г  52 хв 
Ніжин 22.42 2 г 

У розкладі поїзда 6956 Дарниця — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031