У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7001 Борщагівка — Клавдієве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7001 сполученням Борщагівка - Клавдієве відправляється зі станції Борщагівка о 08.16 і прибуває на станцію Клавдієве о 09.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Святошин, Біличі, Ірпінь, Буча, Склозаводська, Ворзель, Немішаєве.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Борщагівка 08.16
Святошин 08.20 3 хв  08.23 4 хв 
Біличі 08.29 1 хв  08.30 13 хв 
Ірпінь 08.37 1 хв  08.38 21 хв 
Буча 08.42 1 хв  08.43 26 хв 
Склозаводська 08.45 1 хв  08.46 29 хв 
Ворзель 08.48 1 хв  08.49 32 хв 
Немішаєве 08.54 1 хв  08.55 38 хв 
Клавдієве 09.01 45 хв 

У розкладі поїзда 7001 Борщагівка — Клавдієве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031