У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7001 Харків-Пас. — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7001 сполученням Харків-Пас. - Мерчик відправляється зі станції Харків-Пас. о 06.34 і прибуває на станцію Мерчик о 07.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нова Баварія, Пісочин, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 06.34
Нова Баварія 06.46 1 хв  06.47 12 хв 
Пісочин 06.54 1 хв  06.55 20 хв 
Коротич 06.59 1 хв  07.00 25 хв 
Водяна 07.06 1 хв  07.07 32 хв 
Люботин 07.12 2 хв  07.14 38 хв 
Любівка 07.19 1 хв  07.20 45 хв 
Караванна 07.23 1 хв  07.24 49 хв 
Майський 07.26 1 хв  07.27 52 хв 
Манченки 07.31 1 хв  07.32 57 хв 
Горіховий Гай 07.35 1 хв  07.36 1 г  1 хв 
Просторе 07.40 1 хв  07.41 1 г  6 хв 
Мерчик 07.46 1 г  12 хв 

У розкладі поїзда 7001 Харків-Пас. — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31