У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7001 Харків — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Мерчик номер 7001 відправляється зі станції Харків-Пас. о 06.31 і прибуває на станцію Мерчик о 07.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7001 Харків - Мерчик пролягає по таким станціям як Нова Баварія, Рижів, Пісочин, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 06.31
Нова Баварія 06.44 1 хв  06.45 13 хв 
Рижів 06.50 1 хв  06.51 19 хв 
Пісочин 06.54 1 хв  06.55 23 хв 
Коротич 07.00 1 хв  07.01 29 хв 
Водяна 07.08 1 хв  07.09 37 хв 
Люботин 07.13 2 хв  07.15 42 хв 
Любівка 07.20 1 хв  07.21 49 хв 
Караванна 07.24 1 хв  07.25 53 хв 
Майський 07.27 1 хв  07.28 56 хв 
Манченки 07.32 1 хв  07.33 1 г  1 хв 
Горіховий Гай 07.37 1 хв  07.38 1 г  6 хв 
Просторе 07.43 1 хв  07.44 1 г  12 хв 
Мерчик 07.48 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 7001 Харків-Пас. — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28