У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7001 Харків-Пас. — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7001 сполученням Харків-Пас. - Мерчик відправляється зі станції Харків-Пас. о 06.34 і прибуває на станцію Мерчик о 07.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нова Баварія, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

01,02,03,07,08 січня 2021р відмінено.
з 2020-12-27 по 2021-01-31: е/п7001 Х-Пасс-Мерчик 01,02,03,07,08/01 відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 06.34
Нова Баварія 06.46 1 хв  06.47 12 хв 
Коротич 06.57 1 хв  06.58 23 хв 
Водяна 07.04 1 хв  07.05 30 хв 
Люботин 07.10 2 хв  07.12 36 хв 
Любівка 07.17 1 хв  07.18 43 хв 
Караванна 07.21 1 хв  07.22 47 хв 
Майський 07.24 1 хв  07.25 50 хв 
Манченки 07.29 1 хв  07.30 55 хв 
Горіховий Гай 07.33 1 хв  07.34 59 хв 
Просторе 07.38 1 хв  07.39 1 г  4 хв 
Мерчик 07.44 1 г  10 хв 

У розкладі поїзда 7001 Харків-Пас. — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728