У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7001 Львів — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7001 сполученням Львів - Мукачево відправляється зі станції Львів о 07.16 і прибуває на станцію Мукачево о 11.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пустомити, Миколаїв-Дністровський, Стрий, Сколе, Гребенів, Тухля, Славське, Лавочне, Бескит, Скотарське, Воловець, Свалява, Карпати.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 07.16
Пустомити 07.38 3 хв  07.41 22 хв 
Миколаїв-Дністровський 08.02 2 хв  08.04 46 хв 
Стрий 08.27 3 хв  08.30 1 г  11 хв 
Сколе 08.59 2 хв  09.01 1 г  43 хв 
Гребенів 09.11 1 хв  09.12 1 г  55 хв 
Тухля 09.22 1 хв  09.23 2 г  6 хв 
Славське 09.35 2 хв  09.37 2 г  19 хв 
Лавочне 09.49 2 хв  09.51 2 г  33 хв 
Бескит 10.02 1 хв  10.03 2 г  46 хв 
Скотарське 10.16 3 хв  10.19 3 г 
Воловець 10.29 1 хв  10.30 3 г  13 хв 
Свалява 11.00 2 хв  11.02 3 г  44 хв 
Карпати 11.12 1 хв  11.13 3 г  56 хв 
Мукачево 11.29 4 г  13 хв 

У розкладі поїзда 7001 Львів — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031