У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7001 Львів — Мукачево Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Львів - Мукачево номер 7001 відправляється зі станції Львів о 06.51 і прибуває на станцію Мукачево о 11.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7001 Львів - Мукачево пролягає по таким станціям як Пустомити, Миколаїв-Дністровський, Стрий, Сколе, Гребенів, Тухля, Славське, Лавочне, Бескит, Скотарське, Воловець, Свалява, Карпати.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 06.51
Пустомити 07.16 3 хв  07.19 25 хв 
Миколаїв-Дністровський 07.43 1 хв  07.44 52 хв 
Стрий 08.10 5 хв  08.15 1 г  19 хв 
Сколе 08.44 2 хв  08.46 1 г  53 хв 
Гребенів 08.56 1 хв  08.57 2 г  5 хв 
Тухля 09.07 1 хв  09.08 2 г  16 хв 
Славське 09.20 2 хв  09.22 2 г  29 хв 
Лавочне 09.34 1 хв  09.35 2 г  43 хв 
Бескит 09.45 1 хв  09.46 2 г  54 хв 
Скотарське 09.59 3 хв  10.02 3 г  8 хв 
Воловець 10.12 1 хв  10.13 3 г  21 хв 
Свалява 10.43 2 хв  10.45 3 г  52 хв 
Карпати 10.55 1 хв  10.56 4 г  4 хв 
Мукачево 11.12 4 г  21 хв 

У розкладі поїзда 7001 Львів — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28