У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7001 Львів — Ужгород Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Львів - Ужгород номер 7001 відправляється зі станції Львів о 07.33 і прибуває на станцію Ужгород о 13.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7001 Львів - Ужгород пролягає по таким станціям як Пустомити, Миколаїв-Дністровський, Стрий, Сколе, Гребенів, Тухля, Славське, Лавочне, Бескит, Скотарське, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Страбичово, Батьово.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 07.33
Пустомити 07.55 2 хв  07.57 22 хв 
Миколаїв-Дністровський 08.20 12 хв  08.32 47 хв 
Стрий 08.58 2 хв  09.00 1 г  25 хв 
Сколе 09.31 2 хв  09.33 1 г  58 хв 
Гребенів 09.43 1 хв  09.44 2 г  10 хв 
Тухля 09.54 1 хв  09.55 2 г  21 хв 
Славське 10.07 2 хв  10.09 2 г  34 хв 
Лавочне 10.22 1 хв  10.23 2 г  49 хв 
Бескит 10.33 1 хв  10.34 3 г 
Скотарське 10.47 3 хв  10.50 3 г  14 хв 
Воловець 11.00 1 хв  11.01 3 г  27 хв 
Свалява 11.31 2 хв  11.33 3 г  58 хв 
Карпати 11.43 1 хв  11.44 4 г  10 хв 
Мукачево 12.00 15 хв  12.15 4 г  27 хв 
Страбичово 12.29 1 хв  12.30 4 г  56 хв 
Батьово 12.47 2 хв  12.49 5 г  14 хв 
Ужгород 13.34 6 г  1 хв 

У розкладі поїзда 7001 Львів — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031