У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7002 Мерчик — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7002 сполученням Мерчик - Харків-Пас. відправляється зі станції Мерчик о 08.05 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Нова Баварія.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 08.05
Просторе 08.08 1 хв  08.09 3 хв 
Горіховий Гай 08.12 1 хв  08.13 7 хв 
Манченки 08.17 1 хв  08.18 12 хв 
Майський 08.21 1 хв  08.22 16 хв 
Караванна 08.24 1 хв  08.25 19 хв 
Любівка 08.28 1 хв  08.29 23 хв 
Люботин 08.34 2 хв  08.36 29 хв 
Водяна 08.40 1 хв  08.41 35 хв 
Коротич 08.47 1 хв  08.48 42 хв 
Нова Баварія 08.58 1 хв  08.59 53 хв 
Харків-Пас. 09.10 1 г  5 хв 

У розкладі поїзда 7002 Мерчик — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031