У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7002 Мерчик — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7002 сполученням Мерчик - Харків-Пас. відправляється зі станції Мерчик о 08.05 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Нова Баварія.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 08.05
Просторе 08.08 1 хв  08.09 3 хв 
Горіховий Гай 08.12 1 хв  08.13 7 хв 
Манченки 08.17 1 хв  08.18 12 хв 
Майський 08.21 1 хв  08.22 16 хв 
Караванна 08.24 1 хв  08.25 19 хв 
Любівка 08.28 1 хв  08.29 23 хв 
Люботин 08.34 2 хв  08.36 29 хв 
Водяна 08.40 1 хв  08.41 35 хв 
Коротич 08.47 1 хв  08.48 42 хв 
Нова Баварія 08.58 1 хв  08.59 53 хв 
Харків-Пас. 09.10 1 г  5 хв 

У розкладі поїзда 7002 Мерчик — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930