У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7002 Мерчик — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 7002 сполученням Мерчик - Харків-Пас. відправляється зі станції Мерчик о 08.05 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Нова Баварія.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

01,02,03,07,08 січня 2021р відмінено.
з 2020-12-27 по 2021-01-31: е/п7002 Мерчик-Х-Пасс 01,02,03,07,08/01 відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 08.05
Просторе 08.08 1 хв  08.09 3 хв 
Горіховий Гай 08.12 1 хв  08.13 7 хв 
Манченки 08.17 1 хв  08.18 12 хв 
Майський 08.21 1 хв  08.22 16 хв 
Караванна 08.24 1 хв  08.25 19 хв 
Любівка 08.28 1 хв  08.29 23 хв 
Люботин 08.34 2 хв  08.36 29 хв 
Водяна 08.40 1 хв  08.41 35 хв 
Коротич 08.47 1 хв  08.48 42 хв 
Нова Баварія 08.58 1 хв  08.59 53 хв 
Харків-Пас. 09.10 1 г  5 хв 

У розкладі поїзда 7002 Мерчик — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728