У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7002 Мукачево — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 7002 сполученням Мукачево - Львів відправляється зі станції Мукачево о 15.56 і прибуває на станцію Львів о 20.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Карпати, Свалява, Воловець, Скотарське, Бескит, Лавочне, Славське, Тухля, Гребенів, Сколе, Стрий, Миколаїв-Дністровський, Пустомити.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 15.56
Карпати 16.11 1 хв  16.12 15 хв 
Свалява 16.22 2 хв  16.24 26 хв 
Воловець 16.55 3 хв  16.58 59 хв 
Скотарське 17.08 1 хв  17.09 1 г  12 хв 
Бескит 17.20 1 хв  17.21 1 г  24 хв 
Лавочне 17.31 2 хв  17.33 1 г  35 хв 
Славське 17.45 2 хв  17.47 1 г  49 хв 
Тухля 17.58 1 хв  17.59 2 г  2 хв 
Гребенів 18.09 1 хв  18.10 2 г  13 хв 
Сколе 18.20 1 хв  18.21 2 г  24 хв 
Стрий 18.53 2 хв  18.55 2 г  57 хв 
Миколаїв-Дністровський 19.19 2 хв  19.21 3 г  23 хв 
Пустомити 19.44 1 хв  19.45 3 г  48 хв 
Львів 20.08 4 г  12 хв 

У розкладі поїзда 7002 Мукачево — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728